Wydanie:CHIP 2015/03

Spis treści

TEMAT NUMERU32 Programowanie genetyczne: Ewolucja kodu

Na naszej płycie

ABELSSOFT TAGMAN 2015Narzędzie do porządkowania informacji zapisanych w tagach plików audio.ASHAMPOO MUSIC STUDIO 4Ułatwia zarządzanie kolekcją muzyki cyfrowej. Umożliwi kopiowanie utworów z płyt CD-Audio oraz ich konwersję do MP3, WAVE, FLAC, Ogg, MP3 i WMA.1- ABC.NET SYNCHRONIZER 7Program, który dba o cykliczną synchronizację plików we wskazanych przez nas katalogach.ASHAMPOO BURNING STUDIO 2015Narzędzie do nagrywania danych…

W numerze polecamy

BYOD, czyli...używanie w firmie prywatnego sprzętu. Przedstawiamy wady i zalety takiego rozwiązania.Test antywirusówOdpowiadamy na pytanie, który pakiet bezpieczeństwa jest najlepszy.Perfekcyjny pecetSam zbuduj komputer, jakiego nie kupisz w żadnym sklepie.Szybszy WlANDzięki opisywanym przez nas ruterom i adapterom stworzysz wydajną sieć.Stary telefon szybki jak nowy!Radzimy, jak sprawić, by telefon działał szybciej i bardziej stabilnie.Przewidywnie przestępstwKomputerowe systemy przewidywania…

Ilustrowana okładka CHIP-a

Nowy numer magazynu CHIP, jak co miesiąc, jest w sprzedaży. Tym razem jednak warto zwrócić uwagę na nietypową okładkę, która oprócz ciekawych tematów wyjątkowo błyszczy metalicznym połyskiem i zawiera ręcznie rysowaną, cyberpunkową ilustrację!
O dziwo, w badaniu nie wyszczególniono szerzącej się na każdym kroku internetowej pornografii Gry flashowe

Mobilny przełom od firmy… Durex

Nowe technologie opanowują kolejne dziedziny naszego życia – sporą część otaczającej nas rzeczywistości oglądamy na ekranach smartfonów. Czy technologia przejmie również sferę... seksu? Marka Durex, jak twierdzi, ogłasza seksualną rewolucję w mobilnym świecie i poszukuje beta-testerów swojego najnowszego projektu – Durexlabs.
Antywirusy

Botnet Rmnet wciąż pozostaje aktywny

Pomimo licznych raportów agencji prasowych informujących o tym, że Europol przeprowadził potężną operację mającą na celu zatrzymanie działania botnetu Rmnet, analitycy Doctor Web kontynuują monitorowanie jego aktywności. Zgodnie z informacjami w mediach, specjaliści policji brytyjskiej zajmujący się zwalczaniem cyberprzestępczości, razem z ekspertami z Niemiec, Włoch i Holandii ograniczyli aktywność kilku głównych serwerów kontrolno-zarządzających botnetu Rmnet.
Kamery i aparaty

Xiaomi Yi: lepsza i tańsza od GoPro Hero?

Chiński gigant Xiaomi zaprezentował właśnie swoją mini-kamerę Xiaomi Yi Action Camera. Sprzęt jak na razie dostępny jest tylko w Chinach i nie wiadomo, czy kiedykolwiek oficjalnie pojawi się w Europie, jednak jego specyfikacja zrobiła na nas ogromne wrażenie.
Narzędzia do PDA

iPhone eksplodował mu w kieszeni

Eksplodujące smartfony Apple'a to żadna nowość, ale wcześniej winę najczęściej ponosiły nieoficjalne ładowarki czy baterie. Eric Johnson z Nowego Jorku używał jednak tylko oryginalnych części, a jego iPhone 5c i tak wybuchł w kieszeni jego spodni.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.