Wydanie:CHIP 2015/07

Na naszej płycie

1-abc.net File Divider 6Łatwy podział dużych plików na części oraz późniejszego łączenia zbiorów w całość.Ashampoo Winoptimizer 11Pakiet narzędzi tuningowych umożliwiających porządkowanie i poprawę wydajności Windows.Asystent: Pomocnik mechanikaRejestrowanie zleceń warsztatowych, prowadzenie rejestru pojazdów, planowanie realizacji zamówień.Song DownloaderPobieranie plików z serwisu YouTube.Asystent: Stowarzyszenie 2015Zarządzanie informacjami o pracownikach stowarzyszeń i planowanie harmonogramów pracy.

W numerze polecamy!

Szybszy PCPrzeprowadzona z głową przebudowa ze starego peceta uczyni sensowną maszynę.Szpieg w maszyniePokazujemy, jak chronić się przed ciekawską elektroniką.Cena klikuKażde kliknięcie w reklamę przynosi zysk. Komu i ile? To właśnie sprawdził CHIP.Nowy OfficeWord i spółka są teraz w pełni zoptymalizowane pod kątem interfejsu dotykowego.Pyrkon 2015Relacja z największego konwentu fantastyki.Najlepsze komputery All-in-OneJeśli nie Mac, to co?…

Gry flashowe

Mroźnie, mrocznie, melancholijnie, czyli recenzja gry Kholat

Polskie studio IMGN.PRO podjęło się wyjątkowo ciężkiego tematu - próby wyjaśnienia historii tragedii na Przełęczy Diatłowa. Do dnia dzisiejszego naukowcy i dziennikarze nie wiedzą, co tak naprawdę wydarzyło się 2 lutego 1959 roku, kiedy to grupa 9 studentów uralskiej politechniki zginęła na zboczach "Góry Umarłych".