Wydanie:CHIP 2016/01

Na płycie – 2016/01

Na płycie znajdziecie program umożliwiający przywracanie plików, a także aplikację do usuwania ich.

W numerze polecamy – 2016/01

W numerze: po stu dniach sprawdziliśmy jak radzi sobie Windows 10. Przyjrzeliśmy się również sposobom na optymalizację systemu operacyjnego i najlepszym grom VR.

Desktopy i laptopy

CES 2016: Razer prezentuje Blade Stealth

Firma Razer, producent urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek swojego wyjątkowego Ultrabooka – Razer Blade Stealth, którego cienka obudowa kryje w sobie procesor Intel Core i7. Twórcy nowego Ultrabooka oferują graczom zachwycający ekran w jakości 4K, a także, dzięki Thunderbolt 3 od Razer Core, możliwość prowadzenia rozgrywki z niezwykłą wydajnością ekranu.
Programy i systemy

CES 2016: Panasonic DX900 – pierwszy na świecie telewizor „Ultra HD Premium”

Firma Panasonic wprowadza pierwszy na świecie telewizor LED LCD, który spełnia rygorystyczne standardy najnowszej specyfikacji "Ultra HD Premium". Oznacza to, że międzybranżowa grupa UHD Alliance (UHDA) – w skład której wchodzą czołowe wytwórnie filmowe, producenci elektroniki użytkowej, dystrybutorzy treści i firmy technologiczne – dokonała oceny nowego telewizora Panasonic DX900 i uznała, że spełnia on cały…
Sprzęt i akcesoria

Znamy cenę konsumenckiej wersji Oculus Rift

No i stało się. Po kilku latach oczekiwania, wczoraj wieczorem na oficjalnej stronie Oculusa, możemy już składać zamówienia przedpremierowe na gogle VR, bez których obecna generacja wirtualnej rzeczywistości prawdopodobnie nie powstałaby jeszcze przez jakiś czas.
Sprzęt i akcesoria

Samsung Gear S2 w Nowym Roku w nowej odsłonie

Firma Samsung Electronics wprowadza do oferty rynkowej dwie nowe, eleganckie edycje smartwatcha Gear S2 Classic - w kopertach 18 K Rose Gold i Platinum. Oferują one użytkownikom nowe możliwości dopasowania wyglądu urządzenia do swojego stylu, jednocześnie podkreślając elegancką konstrukcję zegarka i jego zaawansowane funkcje.
Desktopy i laptopy

Co się stanie, jak połączymy gamingowe laptopy Nitro i kamery RealSense?

Acer wprowadził najnowszą kamerę o krótkim zasięgu Intel RealSense do linii laptopów Aspire V Nitro Black Edition. Będąc pierwszym laptopem z nową, ulepszoną kamerą, Aspire V Nitro Black Edition oferuje graczom lepsze wrażenia, dzięki poprawie jakości obrazu 2D i 3D, pozwalając im grać i prowadzić wideorozmowy z usunięciem tła. Wkrótce gracze będą mogli spersonalizować gry,…
Desktopy i laptopy

Wielozadaniowość to motto nowych laptopów hybrydowych Asusa

Firma Asus zaprezentowała dwa nowe laptopy 2w1 – modele VivoBook Flip TP301 oraz TP501, wyposażone odpowiednio w 13,3-calowy i 15,6-calowy ekran z możliwością obrotu o 360 stopni, dzięki któremu użytkownicy mogą łatwo dostosować tryb pracy urządzenia do wykonywanych zadań. Seria VivoBook Flip napędzana jest przez najnowsze procesory Intel Core 6-tej generacji i, zależnie od konfiguracji,…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.