Wydanie:CHIP 2016/04

Na płycie

JETDRIVE 8Poprawa efektywności dysku twardego za pomocą defragmentacji.PASSWORD BOSS PREMIUM EDITIONPrzechowywanie haseł, numerów kart kredytowych z opcją ochrony WWW i generatorem hasełASHAMPOO WINOPTIMIZER 2016Sprawne i wydajne narzędzie do optymalizacji Windows oraz porządkowania dyskuASYSTENT: KORPORACJA 2015 BIZNESZaawansowany pakiet wspomagający prowadzenie firmy.

W numerze polecamy

Facebook pod presjąUnia wreszcie dopracowała się jednolitych standardów ochrony danych, ale to znaczy, że wiele firm będzie musiało dostosować się do nowych przepisówNajlepsze appyPrzegląd najciekawszych appów i informacje o ich aktualizacjachNauka na dotykW nowoczesnych centrach nauki każdy może poczuć się odkrywcą i chłonąć wiedzę wszystkimi zmysłamiKomputer 2016Komputer wyposażony w najnowsze układy Skylake, pełen najnowocześniejszych interfejsów…

Gadżety

Modularny Apple Watch?

Chociaż smartwatch Apple'a cieszy się bardzo dobrym powodzeniem, producent najwyraźniej nie zamierza rezygnować z udoskonalania swojego gadżetu.
Statystyka

Co to jest Blik?

Coraz trudniej sobie dzisiaj przypomnieć archaiczne czasy, gdy w celu zapłacenia rachunku wypisywaliśmy numer konta i dane, stojąc przy okienku na poczcie lub w banku, a jadąc tramwajem kurczowo ściskaliśmy portfel, w obawie przed kieszonkowcem. Dzisiaj może wysunąć nam z kieszeni najwyżej kartę, z którą bez PIN-u wiele nie zdziała, a my możemy natychmiast ją…
Tablety

Nowy Samsung Galaxy Tab A (2016)

7-calowy ekran o proporcjach panoramicznych (16:10) sprawia, że nowy Galaxy Tab A (2016) wygląda trochę jak bardzo duży smartfon (phablet), a nie tablet. I świetne leży w dłoni.
Statystyka

Z sukcesu Tesli cieszy się także… LG

Elon Musk ma problem – taki problem, o jakim większość producentów samochodów chciałaby śnić po nocach. Liczba zamówień na samochody przerosła jego najśmielsze oczekiwania, więc będzie też musiał ostro popracować nad zwiększaniem mocy produkcyjnych.
Porady

Szpieg w maszynie

Niejeden, gdy myśli o cyfrowym szpiegostwie, oczyma wyobraźni dostrzega analityków amerykańskiej NSA. Być może przychodzą nam także na myśl hakerzy czy doniesienia o skali wykorzystywania podsłuchów przez państwowych funkcjonariuszy. Mało kto upatruje zagrożenia dla własnej prywatności w swoim najbliższym otoczeniu.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.