Wydanie:CHIP 2016/05

W numerze polecamy – 2016/05

W najnowszym numerze CHIP-a znajdziecie relację z największej e-sportowej imprezy w Europie. Poza tym przeczytanie, co sprawia, że SI jest coraz lepsza, a także dowiecie się, jak duży jest nanometr.

Sprzęt i akcesoria

TEST Intel Compute Stick 2: Genialne maleństwo

Stacjonarne, notebooki, all-in-one, tak wyglądał świat komputerów, zanim Intel nie wprowadził czegoś zupełnie nowego: Compute Sticka. Compute Stick to komputer zamknięty w obudowie wielkości średnich rozmiarów batonika, przypominający przerośnięty pendrive, który zamiast USB kończy się wtyczką HDMI.
Sprzęt i akcesoria

TEST UMi Touch

Chińskie, niedrogie smartfony stają się coraz ładniejsze. Także ich wyposażenie powoli wybiega ponad standard. Prezentujemy UMi Touch - telefon w metalowej obudowie, z ekranem Full HD pokrytym szkłem Gorilla Glass III, modemem LTE i czytnikiem linii papilarnych. A wszystko działa pod kontrolą Androida 6.0.
Gry i filmy

Ruszyła przedsprzedaż DragonBox Pyra

To przenośne urządzenie jest czymś pomiędzy niewielkim laptopem, a konsolą dla graczy. DragonBox Pyra powstawał przez kilka lat, by umożliwić użytkownikowi odpalenie desktopowych aplikacji systemu Linux i emulatorów różnego typu.
Gry i filmy

Wszystkie informacje o Call of Duty: Infinite Warfare

Światowa premiera Call of Duty: Infinite Warfare będzie mieć miejsce w piątek, 4 listopada, porywając graczy do udziału w opowieści, która po raz pierwszy w historii serii wyniesiona zostanie ponad powierzchnię Ziemi, w szerokie przestrzenie naszego Układu Słonecznego.
Cyberbezpieczeństwo

WhatsApp zablokowany na 72 godziny w Brazylii!

Zapewne pamiętacie, że od niedawna wiadomości wymieniane między użytkownikami komunikatora WhatsApp, należącego do facebookowego imperium zaczęły być szyfrowane. Nie? To właśnie wam przypomnieliśmy. A i jeszcze jedno: sądy w Brazylii dostały z tego powodu białej gorączki.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.