Wydanie:CHIP 2016/07

W numerze polecamy!

Plemiona InternetuSprawdź, do jakiego plemienia należysz.Bezpieczna przeglądarkaPokażemy wam, jak skonfigurować przegladarkę w taki sposób, aby zbieracze danych byli bez szans.Fit opaskiTest opasek niezastąpionych dla prawdziwych sportowców.Bardzo rzeczywiste doznaniaJak VR działa na ludzki umysł?Najnowsze smartfonyPrzetestowaliśmy najnowsze modele stanowiące szczytowe osiągnięcie ewolucji smartfonów.PC SerwisDzięki systematycznej analizie, umiejętnej diagnostyce i kierowaniu się naszymi bez trudu uruchomisz komputer ponownie.Oprogramowanie…

Telefony

Tak ma wyglądać nowy Nexus od HTC

Według niepotwierdzonych informacji, HTC wspólnie z Google'em tworzy dwa nowe telefony Nexus, które mają pokazać możliwości jakie zapewni Android Nougat. Dziś wiemy o nich nieco więcej.
E-sport

Blizzard pozywa twórcę cheatów do Overwatch

Bossland to niemiecka firma, która zajmuje się tworzeniem i sprzedażą przeróżnych hacków, cheatów i innych "wspomagaczy" do gier, w tym do gier studia Blizzard. Ich ostatnia produkcja pozwalająca na spore "udogodnienia" podczas grania w Overwatch sprawiła, że Blizzard zdecydował się na pozew w amerykańskim sądzie.
Trendy

Szpieg w maszynie

Ludzie od wieków byli świadomi znaczenia informacji. Wiedza o poczynaniach wroga znacznie zwiększała szanse na polu bitwy. W handlu świadomość planów konkurenta pozwalała zwielokrotnić zyski. Wiedza, władza i pieniądze – ten odwieczny trzyelementowy układ stanowi motor napędowy ludzkiej cywilizacji. Na przestrzeni dziejów w zdobywaniu informacji zmieniały się tylko środki, ale sam cel – wiedzieć więcej…
Gry flashowe

Pokemony w Minecrafcie

O grze studia Mojang można powiedzieć bardzo wiele - to nie tylko marketingowa żyła złota, to także pole do popisu dla wyobraźni zdolnych programistów i projektantów. Jeden z nich właśnie odtworzył popularną grę w środku...gry.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.