Wydanie:CHIP 2016/11

Na płycie

Asystent: Biuro 2016 BiznesNarzędzie koordynujące pracę biura, sekretariatu czy instytucji.SoftOrbits Flash Drive RecoveryProgram do odzyskiwania przypadkowo skasowanych danych z nośników typu flashAshampoo Slideshow Studio 2017Prosty w użyciu program do tworzenia imponujących pokazów ze zdjęć.

Gry akcji

Ubisoft rozdaje Far Cry 3: Blood Dragon

Z okazji swojego jubileuszu Ubisoft co miesiąc rozdaje graczom komputerowym swoje hity z poprzednich lat - Prince of Persia, Beyond: Good & Evil, Rayman Origins itp. W listopadzie będzie to doceniany przez recenzentów i graczy spin-off popularnej serii gier FPS.
Dyski sieciowe NAS

Asustor AS6204T

Nie tylko QNAP i Synology tworzą mocne i funkcjonalne serwery NAS. Nieco mniej popularna marka Asustor również ma się czym pochwalić. Ich produkty z powodzeniem mogą konkurować z najlepszymi i zajmują w naszych rankingach miejsca w czołówce.
Gry flashowe

Netflix z trybem offline?

Jeszcze rok temu przedstawiciele Netflixa zarzekali się, że w ich usłudze na pewno nie pojawi się opcja oglądania filmów w trybie offline. Czasy jednak się zmieniają.
Gry flashowe

Koniec z przekłamanymi screenshotami z gier na Steamie

Materiały promocyjne z gier są często podkręcane, by oczarować gracza stroną wizualną. Na Steamie nie brakuje tytułów, których galerie przepełnione są grafikami koncepcyjnymi nie mającego z rzeczywistą rozgrywką nic wspólnego. Valve postanowił ukrócić ten proceder.
Konsole

To już koniec Wii U

W zbliżający się piątek (4 listopada br.) Nintendo zamknie produkcję swojej ostatniej konsoli stacjonarnej. Wii U nie wytrzymało nawet czterech lat na rynku...
Promocje

Canon rozpoczął już świąteczne promocje

Firma Canon rozpoczyna zimowy cashback. W ramach promocji, kupując wybrane lustrzanki, bezlusterkowce, aparaty kompaktowe, kamery, obiektywy, drukarki serii PRO oraz akcesoria można otrzymać zwrot gotówki w wysokości do 860 złotych.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.