Wydanie:CHIP 2016/12

Na płycie

Ashampoo Home Designer Pro 3Rozbudowany program do projektowania pokojów, mieszkań i domów własnych marzeń.

Polecamy!

Głośniki BluetoothTestujemy 22 modele pod kątem brzmienia, wyposażenia i mobilności!Ratunkowy pendriveFlashdysk z narzędziami naprawczymi dla Windows 10 pomoże w nagłych przypadkach5G – nowa sieć wszędzieZ piątą generacją sieci GSM przemysł telekomunikacyjny wiąże wielkie nadzieje.Co Facebook wie o Tobie?Zdecydowanie więcej niż sądzisz.Komputer optymalnyNiezależnie od tego, czy chcemy odświeżyć stary komputer czy złożyć od podstaw nowy, platforma…

Benchmarki

Windows 10 zadziała na nowych Snapdragonach!

Ok, wiemy, że Microsoft już raz próbował sił Windowsa 10 na procesorach ARM i... nie wyszło z tego nic ciekawego. Jednak teraz sytuacja ma wyglądać zupełnie inaczej: firmy Microsoft i Qualcomm ogłosiły, że najnowsze procesory mobilne Qualcomm Snapdragon bez problemu zadziałają z Windowsem 10 i aplikacjami Win32.
Gry flashowe

FIFA 17 zakazana w Rosji?

Witamy w kolejnym odcinku programu "Tymczasem w Rosji", z którego dowiecie się dlaczego parlament rosyjski domaga się zdelegalizowania sprzedaży gry FIFA 17 na terytorium Rosji.
Gry flashowe

Sony zapowiada Project Field

Activision ma swoje Skylanders. Nintendo - figurki Amiibo. Na polu fizycznych zabawek, którymi można się bawić również w cyfrowej rzeczywistości Sony nie miało do tej pory nic do powiedzenia. Wkrótce jednak się to zmieni.
Gadżety

Gumka myszka wymyślona na nowo

Szczerze mówiąc nie jest to projekt, bez którego świat nie będzie mógł się obejść, zaś nasza cywilizacja zapewne pociągnie jeszcze z kilkadziesiąt lat bez "gumki myszki" działającej na zasadzie promieniowania cieplnego. Ale to projekt ciekawy, na zasadzie "czego to ludzie nie wymyślą".
Narzędzia do PDA

16 grudnia poznamy Honor Magic

Nie wszyscy chińscy producenci kopiują zawzięcie design zachodnich konkurentów. Xiaomi zaskoczyło wszystkich swoim bezramkowym Mi Mixem. Krążą plotki, że Meizu i Huawei także przygotowuje podobne urządzenie. Ten ostatni producent właśnie uciął spekulacje - jeszcze w tym miesiącu zobaczymy jego odpowiedź na flagowca Xiaomi.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.