Wydanie:CHIP 2016/12

Polecamy! – 2016/12

W numerze polecamy artykuły o tym, ile Facebook o nas wie, a także o piątek generacji sieci GSM. Sprawdźcie pozostałe teksty.

Sprzęt i akcesoria

Philips: dwa nowe monitory 16:10 z czujnikiem PowerSensor

Firma Philips zaprezentowała dwa nowe urządzenia z 24-calowym ekranem IPS w formacie 16:10. Modele PHILIPS 240B7QPJEB oraz 240B7QPTEB wyróżnia niska emisja niebieskiego światła odpowiedzialnego za zmęczenie wzroku. Dlatego idealnie nadają się dla osób pracujących przed monitorem po kilka godzin dziennie.
Programy i systemy

Windows 10 zadziała na nowych Snapdragonach!

Ok, wiemy, że Microsoft już raz próbował sił Windowsa 10 na procesorach ARM i... nie wyszło z tego nic ciekawego. Jednak teraz sytuacja ma wyglądać zupełnie inaczej: firmy Microsoft i Qualcomm ogłosiły, że najnowsze procesory mobilne Qualcomm Snapdragon bez problemu zadziałają z Windowsem 10 i aplikacjami Win32.
Gry i filmy

FIFA 17 zakazana w Rosji?

Witamy w kolejnym odcinku programu "Tymczasem w Rosji", z którego dowiecie się dlaczego parlament rosyjski domaga się zdelegalizowania sprzedaży gry FIFA 17 na terytorium Rosji.
Gry i filmy

Sony zapowiada Project Field

Activision ma swoje Skylanders. Nintendo - figurki Amiibo. Na polu fizycznych zabawek, którymi można się bawić również w cyfrowej rzeczywistości Sony nie miało do tej pory nic do powiedzenia. Wkrótce jednak się to zmieni.
Sprzęt i akcesoria

Gumka myszka wymyślona na nowo

Szczerze mówiąc nie jest to projekt, bez którego świat nie będzie mógł się obejść, zaś nasza cywilizacja zapewne pociągnie jeszcze z kilkadziesiąt lat bez "gumki myszki" działającej na zasadzie promieniowania cieplnego. Ale to projekt ciekawy, na zasadzie "czego to ludzie nie wymyślą".
Smartfony i tablety

16 grudnia poznamy Honor Magic

Nie wszyscy chińscy producenci kopiują zawzięcie design zachodnich konkurentów. Xiaomi zaskoczyło wszystkich swoim bezramkowym Mi Mixem. Krążą plotki, że Meizu i Huawei także przygotowuje podobne urządzenie. Ten ostatni producent właśnie uciął spekulacje - jeszcze w tym miesiącu zobaczymy jego odpowiedź na flagowca Xiaomi.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.