Wydanie:CHIP 2017/01

Na płycie – 2017/01

Na płycie znajdziecie program do zarządzania bazą kontrahentów, a także aplikację, która ułatwi pozbycie się pozostałości po odinstalowanych programach.

W numerze polecamy – 2017/01

Jak naprawić zepsute urządzenia? Jakie gadżety przyciągają naszą uwagę mimo tego, że są zupełnie zbędne? Na te i inne pytania odpowiadamy w aktualnym numerze CHIP-a.

Desktopy i laptopy

Razer Project Valerie – laptop z trzema ekranami

Praca na dwóch monitorach potrafi podnieść komfort działania. Granie na trzech ekranach z kolei zapewnia większy kąt widzenia i świetnie sprawdza się we wszelkiej maści symulatorach. Do tej pory użytkownicy laptopów nie mieli wielkiego wyboru jeśli chodzi o ilość ekranów. Teraz Razer przygotowuje dla nich prawdziwą bombę.
Smartfony i tablety

Asus Zenfone 3 Zoom – alternatywa iPhone’a 7 Plus

Smartfony z podwójnym aparatem pojawiają się jak grzyby po deszczu, jednak nie wszystkie wykorzystują drugi obiektyw w ten sam sposób - niektórzy stawiają na szerszy kąt widzenia, inni na regulację ostrości po wykonaniu zdjęcia itp. Nowy smartfon Asusa pod tym względem idzie śladami iPhone'a 7 Plus
Sprzęt i akcesoria

AMD przedstawia ekosystem sprzętowy dla procesorów Ryzen

Firma AMD przedstawiła dziś szereg rozwiązań, jakie będą wchodzić w skład ekosystemu procesorów AMD Ryzen. Zaprezentowano 16 modeli płyt głównych z gniazdem AM4 od 5 producentów, a także kompletne systemy komputerowe od 17 wiodących na świecie integratorów oraz innowacyjne systemy chłodzenia dla tej nowej platformy – wszystko to jest dowodem na to, że ekosystem następnej…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.