Wydanie:CHIP 2017/03

Na płycie

Ashampoo Burning Studio 2017Aplikacja wykonuje kopie zapasowe plików systemowych i urządzeń zewnętrznych.AntiRansomware 2017Niewielki program będący zaporą przed złośliwym oprogramowaniem z gatunku ransomware.Silkypix Developer Studio Pro 5Rozbudowane narzędzie do obróbki plików graficznych w formatach RAW, JPEG i TIFF.Ashampoo Backup 2016Z tym programem niestraszne nam będą awarie Windows.Asystent: baza danychAplikacja dla firm, które potrzebują szybkiego dostępu do…

Polecamy!

BlokadaWindows pozostaje głównym celem cyberprzestępców. CHIP pokazuje, jak chronić system, zamykając go w wirtualnym sejfie.Maksymalna szybkośćDzięki macierzy RAID z dwoma SSD pobijecie rekordy szybkości.WLAN szybszy niż LANBezprzewodowy standard 802.11ad czyni WLAN szybszym niż gigabitowy kabel LAN i światłowód.Samodzielne autoAutonomiczne pojazdy wkrótce trafią do seryjnej produkcji. Czy ich producent będzie nazywał się... Google?Chiński biznesKto wciąż uważa…

Wyświetlanie obrazu

Philips 278E8QJAB: zakrzywiony i niedrogi

PHILIPS 278E8QJAB to nowy monitor z wygiętym ekranem, który nie zrujnuje niczyjego portfela. Jego 27-calowy ekran z matrycą VA oferuje rozdzielczość Full HD, Adaptive-Sync i szerokie kąty widzenia, przy zachowaniu dobrej jakości obrazu. Esteci docenią jego smukłe wzornictwo.
Telefony

Jubileuszowy iPhone nabiera kształtów

W tym roku na rynku pojawić się ma specjalna, jubileuszowa wersja iPhone'a, który ma być szczególnie dobrze wyposażony i... szczególnie drogi. Oto, co na jego temat zdołała ustalić redakcja Wall Street Journal.
Napędy wirtualne

Panasonic prezentuje Toughbook CF-33 z 12-calowym ekranem 3:2

Panasonic zaprezentował nowy, w pełni wzmocniony Toughbook CF-33 z 12-calowym ekranem o formacie obrazu 3:2. Model dostępny będzie zarówno jako urządzenie 2 w 1 z odłączanym ekranem oraz jako samodzielny tablet. Urządzenie ma znaleźć zastosowanie przede wszystkim wśród mobilnych pracowników technicznych oraz służb mundurowych.
Trendy

Earth 2050, czyli Kaspersky Lab przewiduje przyszłość

Z okazji 20-lecia istnienia na rynku Kaspersky Lab przygotował ciekawą stronę internetową, która ukazuje technologiczne prognozy na kolejnych kilkadziesiąt lat. Użytkownicy mogą kształtować te wizje zapoznając się z nimi i nadsyłając własne propozycje.
Telefony

LG X power2 ma być niezawodny

Podczas trwających w Barcelonie targów Mobile World Congress 2017 firma LG zaprezentowała telefon stworzony z myślą o osobach szukających urządzeń z wysoko wydajną baterią i dużym wyświetlaczem.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.