Wydanie:CHIP 2017/05

Na płycie

Ashampoo GetBack PhotoZ tym programem odzyskasz utracone fotografie z różnych nośników.Eventide: słowianska baśńPoznaj magiczny świat słowiańskich mitów w polskiej grze przygodowej typu HOPA.Easy Photo UnblurŁatwa w obsłudze aplikacja do retuszowania niedoskonałości zdjęć cyfrowych, m.in. szumu i rozmytych obiektów.

Polecamy!

Koniec CyanogenModaNajpopularniejsza alternatywa dla systemu Android już nie istnieje.Zapanować nad maszynąCzy już jesteśmy świadkami rewolucji związane z rozwojem sztucznej inteligencji?Powrót AMD: Ryzen 7Sprawdziliśmy, ile warte są najnowsze procesoryZłowroga mocWystarczy siedemdziesiąt lajków, a Sieć wie o Tobie więcej, niż Ty samLego Technic ma urodzinyOd 40 lat bawią dzieci duże i te nieco starsze, również po czterdziestce...PC:…

Bezpieczeństwo

Więcej malware’u na Linuxa i OS X-a

Najnowszy raport grupy AV-Test dotyczący cyberbezpieczeństwa pokazuje, że systemy operacyjne uważane dotychczas za bezpieczniejsze od Windowsa, coraz częściej stają się celem ataków. Najgorzej w statystykach wypada oprogramowanie Apple'a - ilość złośliwego kodu opracowanego z myślą o macOS wzrosła o 370% w ubiegłym roku.
Kobieta całująca robota

Seks z robotem?

Autonomiczne samochody, automatyczny transport, zrobotyzowany przemysł, roboty szturmem wdzierają się do naszego życia. Również do tych najbardziej prywatnych sfer. Według badania Fundacji na Rzecz Odpowiedzialnej Robotyki, 86% z nas spodziewa się, że w przyszłości robot zaspokoi pragnienia seksualne człowieka.
kłódka z szyfrem

Haker Janus opublikował klucz, deszyfrujący Petyę

Janus to pierwotny twórca złośliwego kodu o nazwie Petya. Wirus, który niedawno uaktywnił się, najpierw na Ukrainie, był już zmodyfikowaną wersją tamtego oprogramowania. Kod udostępniony przez hakera ma deszyfrować dane, jakie zostały zablokowane za pomocą wczesnej postaci szkodnika. Eksperci ds. bezpieczeństwa potwierdzają autentyczność klucza.
Smartfony wyposażone w dobry aparat fotograficzny

TEST: Smartfon z najlepszym aparatem to…

Smartfony z najwyższej półki kosztują bardzo dużo, nie oferując w zamian prawie niczego, czego nie miałyby urządzenia za połowę ich ceny. To "prawie" może jednak robić ogromną różnicę. Otóż jedyną naprawdę ważną cechą, dla której wciąż warto kupić flagowy telefon renomowanego producenta, są możliwości jego aparatu fotograficznego.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.