Wydanie:CHIP 2017/08 III

Nauka i technika

Anatomia Sztucznej Inteligencji

Sztuczna inteligencja nie jest jednym zjawiskiem, technologią czy procesem. To bardzo szerokie pojęcie, w którym mieści się wiele różnych, niekoniecznie spójnych koncepcji, pomysłów i rozwiązań. Chcesz wiedzieć, czym są deep learning, sieci neuronowe, big data, algorytmy adaptacyjne, programowanie genetyczne, heurystyka i wiele więcej? Zapraszamy na fascynującą wyprawę po świecie SI.

Google Developer Days Europe plansza informacyjna Trendy i wydarzenia

Google Developer Days Europe już niebawem w Krakowie

Osoby zainteresowane tworzeniem przyszłościowych, inteligentnych aplikacji mobilnych nie mogą przegapić Google Developer Days Europe. Uczenie maszynowe, usługi chmurowe, sztuczna inteligencja i ponad 40 sesji tematycznych na żywo. Wszystko to na konferencji Google już na początku września.
oneplus 5 Smartfony i tablety

OnePlus 5 i iPad Pro najwydajniejsze

W zestawieniu 10 topowych smartfonów dominują urządzenia wyposażone w procesor Snapdragon 835. Według AnTuTu, najnowszy flagowiec OnePlus zdecydowanie wygrywa w rankingu telefonów. Co ciekawe, w benchmarku jeszcze lepszy od niego wynik notuje tablet Apple.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.