Wydanie:CHIP 2017/08 III

Sztuczna inteligencja

Anatomia Sztucznej Inteligencji

Sztuczna inteligencja nie jest jednym zjawiskiem, technologią czy procesem. To bardzo szerokie pojęcie, w którym mieści się wiele różnych, niekoniecznie spójnych koncepcji, pomysłów i rozwiązań. Chcesz wiedzieć, czym są deep learning, sieci neuronowe, big data, algorytmy adaptacyjne, programowanie genetyczne, heurystyka i wiele więcej? Zapraszamy na fascynującą wyprawę po świecie SI.

Google Developer Days Europe plansza informacyjna Wydarzenia

Google Developer Days Europe już niebawem w Krakowie

Osoby zainteresowane tworzeniem przyszłościowych, inteligentnych aplikacji mobilnych nie mogą przegapić Google Developer Days Europe. Uczenie maszynowe, usługi chmurowe, sztuczna inteligencja i ponad 40 sesji tematycznych na żywo. Wszystko to na konferencji Google już na początku września.
windows 10 mobile Smartfony

Wadliwa aktualizacja Windows 10 Mobile

Urządzenia pracujące pod kontrolą Creators Update, otrzymały aktualizację mobilnego systemu Microsoftu. Użytkownicy raportują jednak, że kompilacja oznaczona numerem 15063.540 wywołuje błędy, związane z działaniem GPS-u.
oneplus 5 Smartfony

OnePlus 5 i iPad Pro najwydajniejsze

W zestawieniu 10 topowych smartfonów dominują urządzenia wyposażone w procesor Snapdragon 835. Według AnTuTu, najnowszy flagowiec OnePlus zdecydowanie wygrywa w rankingu telefonów. Co ciekawe, w benchmarku jeszcze lepszy od niego wynik notuje tablet Apple.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.