Wydanie:CHIP 2017/08 IV

Głowa androida z zamkniętymi oczami z sennym baranem origami ponad nią. Nauka i technika

Czy Androidy marzą?

Czy maszyny mogą być samoświadome? Czy, żeby zaprząc je do pracy, musimy dać im motywacje i popędy analogiczne do tych, które kierują nami? Tłumaczymy, czym różni się sposób działania człowieka od tego, jak "myśli" maszyna.

Stoisko Goodram na IFA 2017

Polacy na targach IFA – z pamięciami

Na jednym ze stoisk w hali nr 17 berlińskich targów IFA zobaczyliśmy jakże swojsko brzmiące słowo: Polska. Stoisko promowało markę Goodram, należącą do firmy Wilk Elektronik S.A. Właśnie na targach IFA miała miejsce premiera nowej linii pamięci marki Goodram.

Lenovości

Lenovo, podobnie jak inni wielcy producenci komputerów, zaprezentowało swoje nowości podczas IFY. Nie jest ich może zbyt wiele, ale z pewnością są efektowne.
Trendy i wydarzenia

Newsy z Lenovo, Huawei i Microsoftu

Lenovo pokazuje nam zestaw do AR, dzięki któremu wcielimy się w rycerza Jedi. Jest nawet miecz świetlny jako kontroler. Huawei demonstruje smartfon Honor 9 w zielonkawoniebieskim kolorze Robin Egg Blue. Natomiast Microsoft ogłasza na targach IFA datę aktualizacji Fall Creators dla dziesiątego Windowsa.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.