Wydanie:CHIP 2017/09 I

Krzycząca twarz w goglach 3d na tle żółto-fioletowych promienistych falujących pasków. Wirtualna Rzeczywistość

VR: koszenie umysłów

Za pomocą wirtualnej rzeczywistości da się zmienić sposób, w jaki ludzie myślą i działają. Wypełniając ludzki mózg wirtualnymi doznaniami można leczyć choroby, pobudzać emocje, zmieniać poglądy.

Notebooki

TEST: Dell Chromebook 13 3380 – sposób na cyfrową edukację

Sala lekcyjna to naturalne środowisko, w którym Chromebook marki Dell ma się sprawdzić najlepiej. Jego rozwiązania konstrukcyjne oraz funkcjonalność aplikacji Google Classroom mają sprawić, że nauka w szkole będzie bardziej nowoczesna i przyjemna, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

Nowe stacje robocze HP z serii Z

Stacje HP Z4, Z6 i Z8 będą oparte na procesorach Intel Xeon Bronze, Silver, Gold lub Platinum. Obsługa nawet do 1,5 TB pamięci RAM i do czterech kart graficznych.
rozkładany smartfon Smartfony

Kolejny Galaxy Note będzie rozkładany

Elastyczne ekrany są już faktem, choć nie trafiły jeszcze do masowej produkcji. Jednym z pierwszym smartfonów wyposażonych w tego typu technologię może być Samsung, który ma taki produkt w swoich planach.
iphone 8 Smartfony

iPhone 8/X nie będzie rewolucją. Ani żaden inny smartfon

Nadużyciem byłoby stwierdzenie, że oto oczy świata zwracają w stronę Cupertino, wypatrując nowego iPhone'a. Prawda jest jednak taka, że premiera tego telefonu wzbudza emocje. Fani Apple'a będą się nim zachwycać, niezależnie od tego, jaki w istocie będzie. A zapewne będzie to po prostu bardzo dobre urządzenie. I tyle. Żadna rewolucja. Na tę liczyć nie możemy,…

Samsung Galaxy Note 8

Największy ekran w rodzinie smartfonów Samsung Note - ekran Infinity jest niemalże bez ramek. Idealny do oglądania fotografii robionych podwójnym szerokokątnym obiektywem. Drgania, niedoświetlenie, duży dystans - żaden problem, zdjęcie będzie idealne.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.