Wydanie:CHIP 2018/02 II

Redaktorzy z plecakami, karimatami, dronami i smartfonami w górach.

CHIP Winter Challenge 2018

Pora się przekonać, ile mogą znieść wszystkie te urządzenia, którymi zajmujemy się na co dzień. Postanowiliśmy na kilka dni zrezygnować z luksusów wielkiego miasta i sprawdzić, jak wszystkie nasze zabawki zniosą szok, jakim będą zimowe warunki w najdzikszym kawałku Polski. I jak zniesiemy je my sami.

Gry i filmy

Konsole sprzedają się coraz lepiej

Sprzedaż gier w Stanach Zjednoczonych w styczniu wyniosła miliard 96 milionów dolarów. To najlepszy wynik od 2011 roku. Ponad połowa sprzedanych gier to tytuły przeznaczone na PC, ale konsole notują bardzo duże wzrosty sprzedaży.
land rover explore Smartfony i tablety

Land Rover ma swój smartfon

Na targach MWC w Barcelonie zadebiutuje smartfon znanej marki samochodowej. Land Rover Explore to inspirowany najnowszym SUV-em 5-calowy telefon do pracy w ekstremalnych warunkach. Poza odporną na upadki konstrukcją może pochwalić się dodawanymi modułami, poprawiającymi funkcjonalność.
prywatność

21 proc. osób szpieguje byłych partnerów za pośrednictwem kont online

Firmy Kaspersky Lab i Toluna w styczniu 2018 roku przeprowadziły wspólnie badanie, w którym wzięło 18 tys. osób z 18 krajów. Wszystkich badanych łączyło jedno - przez ostatnie sześć miesięcy pozostawali w związku. Ankietowanych zapytano ich o to, jakie dane udostępniają bliskiej osobie. Wyniki ankiety dowodzą, że najpierw chętnie dajemy dostęp do wielu informacji o…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.