Wydanie:CHIP 2018/04 IV

Bioniczny bóbr z rozłożonymi łapami i błyskawicami wychodzącymi z palców na tle metalowego logo Ubuntu. Programy i systemy

Wszystko o Ubuntu 18.04 Bionic Beaver

Pojawił się nowy Ubuntu, tym razem ochrzczony mianem Bionicznego Bobra. Jakie niesie zmiany? Co może przekonać użytkowników do korzystania z Ubuntu? Czy Linux musi być trudny w obsłudze? Jaka jest przeszłość, a jaka przyszłość tego systemu operacyjnego?

arctis 5 Sprzęt i akcesoria

TEST: SteelSeries Arctis Pro + GameDAC – słuchawki dla graczy i audiofilów

Do tej pory między słuchawkami do gier a słuchawkami do odtwarzania muzyki ziała ogromna przepaść. Headset premium mógł świetnie brzmieć w "Battlefieldzie", a jednocześnie nie nadawał się do słuchania muzyki klasycznej. Trudno bowiem sprawić, by jedno urządzenia świetnie odtwarzało zarówno cyfrowy dźwięk przestrzenny i niskie tony tak istotne dla graczy i wyrazisty wokal czy średnie…

Procesory

Ranking procesorów przetestowanych przez laboratorium CHIP-a zawiera zestawienie modeli typu desktop przetestowanych według dokładnie tej samej procedury testowej.
Ikona z drukarką. W drukarce widać kartkę z diagramem Venna ilustrującym przecięcia kolorów.

Drukarki kolorowe

Ranking drukarek atramentowych wielofunkcyjnych przetestowanych przez laboratorium CHIP-a zawiera zestawienie modeli przetestowanych według dokładnie tej samej procedury testowej.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.