Wydanie:CHIP 2018/05 III

Półprzezroczysty hologram dziewczynki wewnątrz cylindra ze ścianami z kabli. Nauka i technika

Boska moc superkomputerów

Watson, Mont-Blanc, Isambard, Sunway TaihuLight, Tianhe-2. Co wiadomo o projektowanym Tianhe-3? A także - szczegóły Exascale Computing Project. Opisujemy, jak są zbudowane oraz jak działają najmocniejsze na świecie superkomputery.

Kozaki z Wybrzeża

Cześć, tu Kozaki z Wybrzeża! Jesteśmy czwórką znajomych z Trójmiasta -  Natalia, Ola, Krzysiek i Marcin – nad morzem się też wychowaliśmy, niestety za chlebem musieliśmy wyemigrować do centralnej Polski, gdzie zostało zrobione nasze zdjęcie.

Armia Krajowa

Nazwa mojej ekipy to Armia Krajowa. Nazwa może być na pierwszy rzut oka myląca i przywodzić na myśl  podteksty polityczne. Muszę jednak ostudzić wszystkich zwolenników teorii spiskowych, gdyż pochodzi od nazwy naszej rodzinnej miejscowości Krajów, a nie od nazwy dawnych polskich sił zbrojnych.

Młode Junaki

Hola sinior! Mistrzostwa Świata coraz bliżej, a zgodnie z wieloletnią tradycją, wszelkie spory i konflikty przechodzą na ten czas w zapomnienie, by wspólnie, w atmosferze pokoju rozkoszować się piłkarskimi emocjami.

Ciekawe wieści o Xiaomi Mi 8

Ze zdjęć pudełka, wbrew pozorom, można wyczytać nieco ciekawych informacji. Chiński producent z pewnością pokaże nam interesującego flagowca.

Samsung 970 EVO 500GB (MZ-V7E500)

Następca Samsunga 960 EVO. W testach osiąga bardzo dobrą wydajność, wyróżnia się aż 5-letnią gwarancją - lecz ograniczoną współczynnikiem TBW. Modele z poprzednich serii są tańsze, jednak warto inwestować w nowszy model.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.