Wydanie:CHIP 2018/10 V

Czterowirnikowy dron wyrastający ze szkicu. Sprzęt i akcesoria

Jaki dron wybrać?

Wietrzny koniec października nie skłania do latania, ale to dobry moment, by zainteresować się dronami. Może niewielki kwadrokopter będzie tym, co spełni wasze marzenia o lataniu. Pytanie tylko, czy już wiecie jaki bezzałogowiec chcecie kupić? Czy chcecie po prostu polatać, czy ścigać się pomiędzy drzewami?

samsung w2019 Smartfony i tablety

Samsung W2019 – wydajny smartfon z klapką i dwoma obiektywami

Podczas konferencji w Chinach Samsung zaprezentował następcę modelu W2018. Najnowszy smartfon z klapką otrzymał wydajniejszy procesor, skaner linii papilarnych na bocznej ramce oraz podwójny aparat główny. Producent nie zdradził ceny modelu, ale zagraniczne źródła sugerują, że może ona wynieść 10000 jenów, czyli ok. 5500 zł bez podatku.
Zotac VR GO 2.0 Sprzęt i akcesoria

Komputer idealny dla VR?

Producent znany głównie z kart graficznych (takich jak nasz redakcyjny GTX 1080 AMP Extreme) posiada w swojej ofercie także bogatą listę komputerów o niewielkich, miniaturowych wymiarach. I trzeba przyznać - Zotac naprawdę ciekawie eksperymentuje z formą. Tym razem mamy do czynienia z komputerem w formie... plecaka.
emile ratelband Prawo i polityka

69-latek chce prawnie zmienić swój wiek, bo czuje się dyskryminowany przez Tindera

W sądzie możemy zmienić nie tylko nazwisko, ale też i płeć jaką mamy wpisaną w dokumentach. Emile Ratelband, holenderski "guru pozytywności" i mówca motywacyjny twierdzi, że czuje się niekomfortowo ze swoją metryką i jest dyskryminowany ze względu na wiek m.in. w popularnej aplikacji randkowej. Dlatego mężczyzna powalczy w sądzie o zmianę swojej daty urodzenia.
Gry i filmy

Total War: Rome na telefonach z Androidem

Mobilna wersja gry ukaże się już w grudniu. Nie będzie to pierwsze pojawienie się gry z serii Total War na platformach mobilnych. W tym przypadku ograniczona będzie liczba modeli urządzeń, na których uruchomimy tytuł.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.