Wydanie:CHIP 2019/01 I

Mężczyzna w białym garniturze i kapeluszu na tle świecących urządzeń. Trendy i wydarzenia

CES 2019

CES 2019 teoretycznie zaczyna się dopiero jutro. Ale giganci rynku elektroniki użytkowej już dziś, 7 stycznia, podczas kolejnych konferencji wyciągną z kapeluszy swoje najdorodniejsze króliki. Szykuje się zalew nowości. Pierwsze prezentacje mają już za sobą Samsung, LG, a nawet Hyundai, który pochwalił się niezwykłym pojazdem przygotowanym specjalnie na Consumer Electronics Show. Macie świadomość, że targi…

etui Spigen Trendy i wydarzenia

Prawdziwie bezprzewodowe ładowanie dzięki etui Spigen i Ossia

Współczesne rozwiązania dotyczące bezprzewodowego ładowania w smartfonach pozbawione są faktycznie kabli, ale to jedyna różnica w stosunku do przewodowych technologii zasilania - w obu przypadkach urządzenie musi leżeć w jednym miejscu. Na targach CES Spigen i Ossia pokazały owoc swojej współpracy - etui, które ładuje smartfon z odległości 3,6 m od ładowarki.
ces 2019 Trendy i wydarzenia

TOP 10: Najciekawsze technologie z CES 2019

Tegoroczna edycja Consumer Electronics Show już za nami. Wśród ponad 4500 wystawców pojawiło się wiele interesujących gadżetów, które mają szansę zmienić naszą bliską przyszłość. W tym krótkim podsumowaniu pytamy o produkt, który najbardziej przykuł waszą uwagę. Poniżej znajdziecie 10 wybranych przez nas technologii z CES oraz ankietę, w której możecie zostawić swój głos.
Laptopy Asus ROG Sprzęt i akcesoria

Nowe laptopy dla graczy z serii ASUS ROG

To było nieuniknione - pojawienie się nowych, mobilnych GPU NVIDII musiało wywołać ruch ze strony producentów laptopów. Jednym z pierwszych, którzy pokazali nowe modele jest ASUS. Urządzenia można było zobaczyć podczas podczas Consumer Electronics Show w Las Vegas.
play live show Internet i sieci

Youtuberzy grają z WOŚP

W niedzielę o 14:00 na YT rozpocznie się Play Live Stream, czyli specjalny program z atrakcjami i aukcjami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie współtworzą polscy youtuberzy.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.