Wydanie:CHIP 2019/02 III

6 sposobów na świetne zdjęcia smartfonem zimą [WIDEO]

Są dwa powody, dla których warto fotografować smartfonami: zawsze mamy je przy sobie (także podczas zimowego wypoczynku!) i oferują coraz lepszą jakość zdjęć i filmów. W ramach CHIP Winter Challenge opowiadamy, jak skutecznie fotografować zimą właśnie z pomocą smartfonu.

Hammer Patriot vs. Nokia 3310 [WIDEO]

Zapraszamy do najbrutalniejszego testu CHIP Winter Challenge 2019, w którym bezlitośnie sprawdziliśmy rzeczywistą wytrzymałość Hammera Patriot i Nokii 3310!
Gry i filmy

Dota 2: Team Secret czeka na rywala w finale ESL One

O 16:00 zostanie rozegrany finał turnieju ESL One, rozgrywanego w "Dotę 2". Pierwszą drużyną, która się do niego zakwalifikowała jest Team Secret z Michałem "Nishą" Jankowskim w składzie. Drugi finalista zostanie wyłoniony w półfinałowym meczu o 12:00, kiedy to na głównej scenie w Katowicach zmierzą się drużyny OG i Gambit Esports.

Producenci pamięci NAND z niskimi zyskami

Wszyscy cieszymy się, że dyski SSD zdecydowanie potaniały w ciągu ostatnich kilku miesięcy. No... prawie wszyscy. Producenci pamięci NAND z pewnością nie mają powodu do zadowolenia.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.