Wydanie:CHIP 2019/04 IV

Robo DJ w słuchawkach obsługuje mikser i gramofon. Gry i filmy

W szponach algorytmów

Dziś z rana Deezer puścił mi kolejny utwór w wykonaniu Kuba Więcek Trio. Wieczorem Netflix podpowiada, że powinien mi się spodobać "Król Lew". Z pierwszą sugestią nie sposób się nie zgodzić, ale druga… Jak to wytłumaczyć? Błędem, czy tym, że oddałem swoje konto dzieciom? Te pytania skłoniły nas do przyjrzenia się, jak działają algorytmy stojące…

Desktopy i laptopy

Nowe laptopy Della i Alienware w czerwcu

Nowe procesory, nowe karty graficzne - chociaż będziemy musieli jeszcze zaczekać chwilę na gotowe konstrukcje z ich zastosowaniem, Dell, amerykański gigant rynku IT już teraz zapowiedział nowe modele, które na sklepowych półkach znajdą się zapewne w czerwcu.
Trendy i wydarzenia

Rozmawiamy na Pyrkonie z Ligą Superbohaterów

Poznański festiwal fantastyki to głównie rozrywka. My trafiliśmy jednak na Pyrkonie do Ligi Superbohaterów - fundacji, która odwiedza dzieci w hospicjach, szpitalach, domach dziecka i ośrodkach wychowawczych. Aktywiści przebierają się za postaci z bajek i filmów, umożliwiając chorym maluchom spotkanie z ich wymarzonym bohaterem. Znakomite połączenie zabawy i pomocy.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.