Wydanie:CHIP 2019/07 I

Pół niebiesko-biały schemat konstrukcyjny, pół telefon Samsunga, obok na drewnianym stole filiżanka z czarną kawą. Smartfony i tablety

Smartfon idealny

Zaspokojenie oczekiwań użytkowników nie jest proste. Nie tylko dlatego, że często nie wiedzą, czego dokładnie chcą albo ich oczekiwania są sprzeczne. Podstawowy problem polega na tym, że przeważnie rozwiązanie jednego problemu generuje kolejny. Jak sobie z nimi poradzić?

Gry i filmy

RECENZJA: Godhood, czyli zabawa w boga

Gra "Godhood" na początku stycznia została sfinansowana na Kickstarterze. Projekt wsparło 1555 osób, dzięki czemu producent, czyli firma Abbey Games, zebrał 54 tysiące euro (około 230 tysięcy złotych). Gra ukazała się w maju na zasadzie wczesnego dostępu, a już od 10 lipca za 100 złotych na Steamie i GOG-u każdy może wcielić się we wszechmocne…
space company simulator Gry i filmy

Space Company Simulator – kosmiczna gra polskiego studia INTERMARUM

All in! Games, wydawca gier wideo, zapowiedział najnowszą produkcję opolskiego studia INTERMARUM. Tytuł pozwoli zarządzać własną korporacją z sektora przemysłu kosmicznego. Gracze będą budowali rakiety, rozwijali nowe technologie i prowadzili programy kosmiczne. Niestety twórcy Space Company Simulator mają już za sobą podobny nieudany projekt.
android q beta Programy i systemy

Android Q beta 5 usprawnia gesty i… zawiesza urządzenia

Kolejna wersja systemu Android nadchodzi wielkimi krokami. W tym tygodniu udostępniono przedostatnią już wersję testową, ale szybko okazało się, że wywoływała ona problemy. Google oficjalnie cofnęło dostęp do bety, ale niektórzy użytkownicy zdążyli już ją przetestować, dzięki czemu możemy dowiedzieć się o kilku nowościach.
Motoryzacja i transport

FELIETON: Problem ostatniej mili

Coraz częściej słyszy się tu i ówdzie o dynamicznie rozwijających się technologiach przybliżających naszą cywilizację do w pełni autonomicznego transportu. Transportu, który - zgodnie z najbardziej szczytnymi założeniami - ma całkowicie zniwelować liczbę śmiertelnych wypadków na drogach, a także - co oczywiste - znacząco usprawnić logistykę towarów oraz przemieszczanie się ludzi.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.