Skoki narciarskie: nowa gra specjalnie dla Kamila Stocha

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to przedsięwzięcie przynajmniej częściowo komercyjne, ale mimo wszystko postanowiliśmy je zareklamować. Dziś wieczorem skaczą nasi skoczkowie, a wśród nich Kamil Stoch, z szansą na drugi złoty medal, więc jeśli ktoś ma ochotę poskakać razem z nimi...

Gra pojawiła się wczoraj na Google Play, zaledwie kilka dni po tym, jak Kamil Stoch zdobył swój pierwszy i – miejmy nadzieję – nie ostatni złoty medal olimpijski w Sochi. Jest bezpłatna, ale zawiera reklamy. Twórcy jednak deklarują, że jest ona ”

wyrazem uznania i podziwu dla Kamila Stocha, który podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 roku wywalczył złoty medal na normalnej skoczni” i rzeczywiście można to zauważyć.

Przede wszystkim w grze można skakać zawodnikiem w dowolnym kolorze kostiumu, pod warunkiem, że jest to kolor malinowy. Do tego zielony kask z charakterystyczną, biało-czerwoną szachownicą. Wcielamy się zatem w Kamila i ćwiczymy, skaczemy i wygrywamy! A ponieważ sterowanie odbywa się z pomocą jednego przycisku, możemy w czasie gry nadal trzymać kciuki…

Gra dostępna po polsku i po angielsku. Twórcy deklarują, że jeśli gra uzbiera ponad 1000 ocen, dodadzą dużą skocznię w Krasnej Polanie (K-125). Możliwe jest też wprowadzenie wersji płatnej, bez reklam.

A tak na marginesie, czy Wam też automatycznie przypominają się czasy, gdy cała Polska grała w Deluxe Ski Jump?

Źródło: play.google.com