Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Kontakt

rozwiń

Redakcja

KONTAKT REDKACJA: redakcja@chip.pl

Maria Peltz-Orlinska, Digital Content and Product Director - maria.peltz@burdamedia.pl
Konstanty Młynarczyk, redaktor naczelny serwisu - konstanty.mlynarczyk@chip.pl
Tomasz Kulas, redaktor prowadzący serwisu - tomasz.kulas@chip.pl
Tomasz Domański, redaktor serwisu - tomasz.domanski@chip.pl
Maciej Gajewski, redaktor serwisu - maciej.gajewski@chip.pl
Sylwia Zimowska, redaktorka serwisu - sylwia.zimowska@chip.pl

REKLAMA: digital.sales@burdamedia.pl, tel. (48-22) 36 03 888
Katarzyna Cieślik, Digital Sales Director - katarzyna.cieslik@burdamedia.pl

REKLAMA PRASOWA: Jacek Dąbrowski - jacek.dabrowski@burdamedia.pl

 

 

 

 

Kontakt:

CHIP
ul. Marynarska 15 (II piętro)
02-674 Warszawa

Tel. +48 22 36 03 704
Faks +48 22 36 03 645

 

 

Wyświetl większą mapę

Zobacz wejście do budynku

 

Informacje prasowe dla serwisu online: chip-news@chip.pl lub redakcja@chip.pl

Współpraca biznesowa z partnerami: partner@chip.pl lub Dział Online HBM

Płyta DVD: dvd@chip.pl

Adresy email poszczególnych osób tworzone są według wzoru: imie.nazwisko@chip.pl

Reklama w serwisie CHIP.pl

Grzegorz Kaczmarski

Digital Group Account Manager

Men&Special Interest

Chip | Focus | National Geographic

tel. (48) 22 36 03 890

tel. kom. (48) 694 455 692

e-mail: grzegorz.kaczmarski@burdamedia.pl

 

Katarzyna Nowakowska

Sales Director Men & Special Interest

tel.: +48 22 36 03 626

kom.: +48 692 440 118

katarzyna.nowakowska@burdamedia.pl

 

Anna Urbaniak

Senior Sales Coordinator

tel.: +48 22 36 03 628

kom.: +48 692 440 082

anna.urbaniak@burdamedia.pl

 

Jacek Dąbrowski

Head of Sales

tel.: +48 22 36 03 632

kom.: +48 692 440 112

jacek.dabrowski@burdamedia.pl

 

Gabriela Pawłowska

Senior Account Executive

tel.: +48 22 36 03 608

kom.: +48 692 440 130

gabriela.pawlowska@burdamedia.pl

 

Wojciech Jagusz

Senior Account Executive

tel.: +48 22 36 03 876

kom.: +48 504807262

wojciech.jagusz@burdamedia.pl

 

Edyta Słowińska

Senior Account Executive

tel.: +48 22 36 03 619

kom.: +48 692 444 277

edyta.slowinska@burdamedia.pl

 

Michał Topol

Senior Account Executive

tel.: +48 22 36 03 980

kom.: +48 692 444 276

michal.topol@burdamedia.pl

 

Ewa Korzańska

Brand Manager

tel.   +48 22 360 36 55

kom. +48 694 495 369

ewa.korzanska@burdamedia.pl

 

 

 

 


Burda Media Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15, 02-677 Warszawa

www.burdamedia.pl

 

CENEO Kup najtaniej
Uchwyt Monitora Lcd/Plazma Bs-106S Ścienny Uchwyt Monitora Lcd/Plazma Bs-106S Ścienny
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ASUS GT 630 2GB (GT630-SL-2GD3-L) ASUS GT 630 2GB (GT630-SL-2GD3-L)
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
TCL U40S6906 TCL U40S6906
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Braun seria 5 HC5090 Braun seria 5 HC5090
Dostępny w 23 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ACME SA-104 2.0 2,8W USB (73236) ACME SA-104 2.0 2,8W USB (73236)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu


Video
nowe filmy

Galerie
zdjęcia
Serwis 1
Serwis 2