Bezpłatna stacja dokująca przy zakupie Lumii 950 XL

Do 31 stycznia br. można skorzystać ze specjalnej oferty Microsoft. Kupując smartfon Lumia 950 XL lub 950 XL Dual Sim można otrzymać bezpłatną stację dokującą HD-500.

Stacja dokująca HD-500 w połączeniu z trybem Continuum umożliwia korzystanie ze smartfona Lumia 950 XL jak z komputera. Po podłączeniu monitora, klawiatury i myszki można zwiększyć komfort i efektywność pracy. Możliwość wyświetlania na dużym, zewnętrznym ekranie aplikacji Word, Power Point, Excel i Outlook sprawi, że wszystkie zadania wykonywane będą szybciej, a dzięki rozwiązaniom chmurowym pracę nad dokumentem można będzie kontynuować w dowolnym momencie. Co więcej, z urządzeń można korzystać niezależenie, czyli np. wprowadzać zmiany w prezentacji na dużym ekranie i jednocześnie prowadzić rozmowę telefoniczną. Dodatkowo, port USB-C umożliwia ładowanie telefonu.

Stacja dokująca HD-500 stanowi rozwiązanie m.in. dla osób często podróżujących lub pracujących w trybie „home office”, które od teraz nie muszą zabierać ze sobą laptopa. Niewielkie wymiary HD-500 pomagają stworzyć przyjazne środowisko pracy niezależnie od miejsca.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • odszukaj w telefonie wbudowaną aplikację Lumia Offers;
  • wykonaj polecenia wyświetlone na ekranie telefonu;
  • otwórz wiadomość e-mail z łączem „Skorzystaj z oferty”;
  • kliknij łącze, by zarejestrować się w celu odebrania bezpłatnej stacji dokującej.

Oferta jest ważna do 31.01.2016 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocja obejmuje telefony Lumia 950 XL i Lumia 950 XL Dual Sim zakupione u sprzedawcy uczestniczącego w akcji. Pełny regulamin promocji i dodatkowe informacje dostępne na dedykowanej stronie.

Źródło: Microsoft