Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na Androida #18

Android Market

Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na Androida #18

Telefonów z Androidem coraz więcej w kraju nad Wisłą, płatny Android Market jest już dla nas dostępny. Czas trochę pogrzebać i poszukać ciekawych aplikacji.

Gdybyście ominęli któryś z poprzednich odcinków:

 

 

 

 
 
I kolejna porcja aplikacji polecona nam przez Łukasza "Laki'ego" Jędrzejaka. Smacznego!
Russian Eggs
Russian Eggs
 

Russian Eggs

cena: bezpłatny
 

No i w końcu mamy prawdziwego killera Angry-Birds! Każdy, kto pamięta jeszcze wspaniałe rosyjskie "handheldy" sprzedawane na bazarach, zapewne już pobiera tą gierkę na swój telefon. Reszta z Was musi wiedzieć, że nie znajdzie tutaj ani wspaniałej grafiki, fizyka również pozostawia wiele do życzenia (na przykład: mogłaby istnieć), ale całkiem fajnie móc przenieść się jakieś 15 lat wstecz i to za pomocą swojego telefonu.
 
Usage Timelines Free
Usage Timelines Free

Usage Timelines Free

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

I kolejna przydatna aplikacja dla użytkowników Androida, którzy nie wyobrażają sobie życia bez stałego monitorowania wydajności swojego telefonu. Usage Timelines Free oferuje bardzo szybki dostęp do wykresu przedstawiającego obciążenie pamięci i procesora waszej słuchawki - bardzo szybki, ponieważ program staje się rezydentem rolety systemowej, co w praktyce oznacza, że potrzebuje bardzo mało miejsca i zawsze jest pod ręką. Oprócz monitorowania wydajności, aplikacja całkiem nieźle sobie radzi w roli task killera - polecam wypróbować.
 
QuickPic
QuickPic

QuickPic

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

Jedna z najszybszych przeglądarek zdjęć i grafiki dostępna na system Android. Systemowa przeglądarka często okazuje się nie być demonem szybkości, a w połączeniu z niektórymi, konkretnymi modelami telefonów działa po prostu tragicznie. QuickPic oczywiście posiada wszystkie dodatkowe funkcje, jak przycinanie zdjęć, wysyłanie ich do znajomych, ustawianie jako tapety itd.
 
Lookator
Lookator

Lookator

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

Bardzo fajny pomysł na wykorzystanie Augmented Reality do czegoś... przyjmijmy, że pomocnego w codziennych zmaganiach ze światem. Lookator w teorii pokaże Wam dokładne umiejscowienie wszystkich, okolicznych hotspotów na ekranie waszego telefonu. Ot, taka ciekawostka.
 
deciBel
deciBel

deciBel

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

Prosty, zarówno z wyglądu jak i w obsłudze decybelomierz, że się tak wyrażę. Może być pomocny na przykład dla fanów tuningu, a co za tym idzie głośniejszych układów wydechowych, dla sędziów Bitwy na Głosy (?!), wszystkich domorosłych kapel, które słyszały o Loudness War i traktują swoje hobby śmiertelnie poważnie... No i dla wszystkich, którzy zawsze marzyli o posiadaniu własnego decybelomierza.
 
Dodaj komentarz 19 komentarzy
Gość IP: 77.253.12.* 2011.02.17 20:53
QuickPic jest naprawdę rewelacyjny! Dzięki!
Gość IP: 77.253.12.* 2011.02.17 21:10
PS

Zawsze marzyłem o własnym decybelomierzu... :)

I jeszcze ten komentarz z Marketu:
"Niezle moja zona zdobyła 102.30 a krzyczała na mnie z jakis 15 metrów"

hahaah spadłem z krzesła :))
Gość IP: 46.113.171.* 2011.02.17 22:16
A co mnie... android. GDZIE APPS-y NA SYMBIANA ???
Znowu "mnóstwo pracy" i "wyjątkowo w sobotę"?
Czy od wyjątków robicie wyjątki?
mchmielewski
mchmielewski 2011.02.18 09:33
Re:

W tym tygodniu aplikacji dla Symbiana niestety nie będzie, gdyż moja N8 została oddelegowana na potrzeby tajnego projektu, który wkrótce na naszej stronie! Stay Tuned! :)
Gość IP: 95.160.91.* 2011.02.18 10:56
to chyba proste- Android króluje :)
Gość IP: 193.201.167.* 2011.02.18 12:15
mam nadzieję, że ten tajny projekt to nei projekt zastąpienia appsów na symbiana appsami na wm7 ;/
Gość IP: 193.201.167.* 2011.02.18 12:16
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
mgajewski
mgajewski 2011.02.18 13:58
Cykl o WP7 ukazuje się niezależnie od tego o Symbianie.
Gość IP: 188.33.215.* 2011.02.18 16:36
SYMBIAN WCIĄŻ PANEM :)
http://www.telepolis.pl/news.php?id=20749
Android looooooser!
Gość IP: 109.243.209.* 2011.02.18 20:03
ludzie dodajcie barcode ....
Gość IP: 80.54.252.* 2011.02.18 20:13
Do poprzednika
Widać że z analizą danych u Ciebie ciężko. Zauważ że wzrost udziału w rynku o 3,4% wygenerował 861,5 % wzrost przychodów. Wynika z tego że Android Rulez :). Symbian wygenerował nieco podobny wzrost. Zastanawia mnie dlaczego więc Nokia nie rozwijała dalej tego wzrostu tylko odeszła do windows phone ...
rishard
rishard 2011.02.19 13:15
Jeden z lepszych paczek z postów z aplikacjami androida.
Gość IP: 93.181.165.* 2011.03.02 15:59
Czemu nie zamieszczacie kodów QR? Taki serwis a takie niedopatrzenie, 18 odslona i nic...
mgajewski
mgajewski 2011.03.02 16:20
Przecież zamieszczamy linki bezpośrednio do Marketu
Gość IP: 83.8.160.* 2011.03.11 10:51
Russian Eggs, dziękuję !!!!!!!!!!!!!! Właśnie z kumplem wspominamy z łezką w oku i bananem na twarzy :)
mrnobody656
mrnobody656 2011.03.16 11:12
Pojawi się również fajna aplikacja, dzięki której, nawet jeżeli stracimy nasz telefon możemy starać się go odnaleźć. FindMyDroid powiadamia o użyciu niepowołanej karty SIM. Umożliwia wysyłanie SMS-em danych o lokalizacji.
http://menstream.pl/wiadomosci-hi-tech/findmydroid-czyli-gdy-zgubimy-androida,0,794048.html
mrnobody656
mrnobody656 2011.03.16 11:13
Pojawi się również fajna aplikacja, dzięki której, nawet jeżeli stracimy nasz telefon możemy starać się go odnaleźć. FindMyDroid powiadamia o użyciu niepowołanej karty SIM. Umożliwia wysyłanie SMS-em danych o lokalizacji.
http://menstream.pl/wiadomosci-hi-tech/findmydroid-czyli-gdy-zgubimy-androida,0,794048.html
mrnobody656
mrnobody656 2011.03.16 11:14
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 46.113.236.* 2012.03.05 17:01
Bardzo polecam idealny odtwarzacz muzyki na android power amp, przyjemny interfejs . mnóstwo funkcji korekcji dźwięku , nakładka na systemową blokadę ekranu dzięki której możemy w każdej chwili kontrolować nasza muzykę. Wyszukuje okładki albumów , teksty piosenek i pozwala edytować tagi, kosztuje ok 20 zł
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 17.02.2011
Tagi modelu: android
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 54194
CENEO Kup Najtaniej
Lenovo Thinkpad T440 (20B70006Pb) Lenovo Thinkpad T440 (20B70006Pb)
Dostępny w 36 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Logitech Wireless Dual H820e (981-000517) Logitech Wireless Dual H820e (981-000517)
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
SONY SRS-BTV5 Biały SONY SRS-BTV5 Biały
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Samsung PX2370 Samsung PX2370
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Manhattan Stereo Bluetooth 175944 Manhattan Stereo Bluetooth 175944
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu