Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

Strona główna Tablety News Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na Androida #18

Android Market

Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na Androida #18

Telefonów z Androidem coraz więcej w kraju nad Wisłą, płatny Android Market jest już dla nas dostępny. Czas trochę pogrzebać i poszukać ciekawych aplikacji.

Gdybyście ominęli któryś z poprzednich odcinków:

 

 

 

 
 
I kolejna porcja aplikacji polecona nam przez Łukasza "Laki'ego" Jędrzejaka. Smacznego!
Russian Eggs
Russian Eggs
 

Russian Eggs

cena: bezpłatny
 

No i w końcu mamy prawdziwego killera Angry-Birds! Każdy, kto pamięta jeszcze wspaniałe rosyjskie "handheldy" sprzedawane na bazarach, zapewne już pobiera tą gierkę na swój telefon. Reszta z Was musi wiedzieć, że nie znajdzie tutaj ani wspaniałej grafiki, fizyka również pozostawia wiele do życzenia (na przykład: mogłaby istnieć), ale całkiem fajnie móc przenieść się jakieś 15 lat wstecz i to za pomocą swojego telefonu.
 
Usage Timelines Free
Usage Timelines Free

Usage Timelines Free

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

I kolejna przydatna aplikacja dla użytkowników Androida, którzy nie wyobrażają sobie życia bez stałego monitorowania wydajności swojego telefonu. Usage Timelines Free oferuje bardzo szybki dostęp do wykresu przedstawiającego obciążenie pamięci i procesora waszej słuchawki - bardzo szybki, ponieważ program staje się rezydentem rolety systemowej, co w praktyce oznacza, że potrzebuje bardzo mało miejsca i zawsze jest pod ręką. Oprócz monitorowania wydajności, aplikacja całkiem nieźle sobie radzi w roli task killera - polecam wypróbować.
 
QuickPic
QuickPic

QuickPic

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

Jedna z najszybszych przeglądarek zdjęć i grafiki dostępna na system Android. Systemowa przeglądarka często okazuje się nie być demonem szybkości, a w połączeniu z niektórymi, konkretnymi modelami telefonów działa po prostu tragicznie. QuickPic oczywiście posiada wszystkie dodatkowe funkcje, jak przycinanie zdjęć, wysyłanie ich do znajomych, ustawianie jako tapety itd.
 
Lookator
Lookator

Lookator

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

Bardzo fajny pomysł na wykorzystanie Augmented Reality do czegoś... przyjmijmy, że pomocnego w codziennych zmaganiach ze światem. Lookator w teorii pokaże Wam dokładne umiejscowienie wszystkich, okolicznych hotspotów na ekranie waszego telefonu. Ot, taka ciekawostka.
 
deciBel
deciBel

deciBel

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

Prosty, zarówno z wyglądu jak i w obsłudze decybelomierz, że się tak wyrażę. Może być pomocny na przykład dla fanów tuningu, a co za tym idzie głośniejszych układów wydechowych, dla sędziów Bitwy na Głosy (?!), wszystkich domorosłych kapel, które słyszały o Loudness War i traktują swoje hobby śmiertelnie poważnie... No i dla wszystkich, którzy zawsze marzyli o posiadaniu własnego decybelomierza.
 
Dodaj komentarz 19 komentarzy
Gość IP: 77.253.12.* 2011.02.17 20:53
QuickPic jest naprawdę rewelacyjny! Dzięki!
Gość IP: 77.253.12.* 2011.02.17 21:10
PS

Zawsze marzyłem o własnym decybelomierzu... :)

I jeszcze ten komentarz z Marketu:
"Niezle moja zona zdobyła 102.30 a krzyczała na mnie z jakis 15 metrów"

hahaah spadłem z krzesła :))
Gość IP: 46.113.171.* 2011.02.17 22:16
A co mnie... android. GDZIE APPS-y NA SYMBIANA ???
Znowu "mnóstwo pracy" i "wyjątkowo w sobotę"?
Czy od wyjątków robicie wyjątki?
mchmielewski
mchmielewski 2011.02.18 09:33
Re:

W tym tygodniu aplikacji dla Symbiana niestety nie będzie, gdyż moja N8 została oddelegowana na potrzeby tajnego projektu, który wkrótce na naszej stronie! Stay Tuned! :)
Gość IP: 95.160.91.* 2011.02.18 10:56
to chyba proste- Android króluje :)
Gość IP: 193.201.167.* 2011.02.18 12:15
mam nadzieję, że ten tajny projekt to nei projekt zastąpienia appsów na symbiana appsami na wm7 ;/
Gość IP: 193.201.167.* 2011.02.18 12:16
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
mgajewski
mgajewski 2011.02.18 13:58
Cykl o WP7 ukazuje się niezależnie od tego o Symbianie.
Gość IP: 188.33.215.* 2011.02.18 16:36
SYMBIAN WCIĄŻ PANEM :)
http://www.telepolis.pl/news.php?id=20749
Android looooooser!
Gość IP: 109.243.209.* 2011.02.18 20:03
ludzie dodajcie barcode ....
Gość IP: 80.54.252.* 2011.02.18 20:13
Do poprzednika
Widać że z analizą danych u Ciebie ciężko. Zauważ że wzrost udziału w rynku o 3,4% wygenerował 861,5 % wzrost przychodów. Wynika z tego że Android Rulez :). Symbian wygenerował nieco podobny wzrost. Zastanawia mnie dlaczego więc Nokia nie rozwijała dalej tego wzrostu tylko odeszła do windows phone ...
rishard
rishard 2011.02.19 13:15
Jeden z lepszych paczek z postów z aplikacjami androida.
Gość IP: 93.181.165.* 2011.03.02 15:59
Czemu nie zamieszczacie kodów QR? Taki serwis a takie niedopatrzenie, 18 odslona i nic...
mgajewski
mgajewski 2011.03.02 16:20
Przecież zamieszczamy linki bezpośrednio do Marketu
Gość IP: 83.8.160.* 2011.03.11 10:51
Russian Eggs, dziękuję !!!!!!!!!!!!!! Właśnie z kumplem wspominamy z łezką w oku i bananem na twarzy :)
mrnobody656
mrnobody656 2011.03.16 11:12
Pojawi się również fajna aplikacja, dzięki której, nawet jeżeli stracimy nasz telefon możemy starać się go odnaleźć. FindMyDroid powiadamia o użyciu niepowołanej karty SIM. Umożliwia wysyłanie SMS-em danych o lokalizacji.
http://menstream.pl/wiadomosci-hi-tech/findmydroid-czyli-gdy-zgubimy-androida,0,794048.html
mrnobody656
mrnobody656 2011.03.16 11:13
Pojawi się również fajna aplikacja, dzięki której, nawet jeżeli stracimy nasz telefon możemy starać się go odnaleźć. FindMyDroid powiadamia o użyciu niepowołanej karty SIM. Umożliwia wysyłanie SMS-em danych o lokalizacji.
http://menstream.pl/wiadomosci-hi-tech/findmydroid-czyli-gdy-zgubimy-androida,0,794048.html
mrnobody656
mrnobody656 2011.03.16 11:14
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 46.113.236.* 2012.03.05 17:01
Bardzo polecam idealny odtwarzacz muzyki na android power amp, przyjemny interfejs . mnóstwo funkcji korekcji dźwięku , nakładka na systemową blokadę ekranu dzięki której możemy w każdej chwili kontrolować nasza muzykę. Wyszukuje okładki albumów , teksty piosenek i pozwala edytować tagi, kosztuje ok 20 zł
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 17.02.2011
Tagi modelu: android
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 53877




Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Fuji FinePix F 660 EXR czerwony Fuji FinePix F 660 EXR czerwony
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
GIGABYTE GA-MA770T-UD3 GIGABYTE GA-MA770T-UD3
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon EF 20mm f/2.8 USM (2509A010AA) Canon EF 20mm f/2.8 USM (2509A010AA)
Dostępny w 22 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MICROLAB SOLO6C 2.0 Stereo Speakers System (SOLO6C NEW) MICROLAB SOLO6C 2.0 Stereo Speakers System (SOLO6C NEW)
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu