Przeglądasz: Smartfony

Smartfony

Google łamie zabezpieczenia Apple iOS

Pracownik Google opublikował exploita, który może być wykorzystany do odblokowania iPhone'a i Apple TV. Społeczność już pracuje nad tzw. "jailbreakiem" do urządzeń z iOS-em w wersji 11.1.2.
samsung galaxy a8 Smartfony

Jest wideo z Samsungiem Galaxy A8+

Choć koreański producent nie zapowiedział oficjalnie premiery dwóch nadchodzących średniobudżetowców z linii A, właśnie poznajemy specyfikację większego z nich. W przecieku jest też cena, niestety nie będzie niska.
Android Oreo Smartfony

Android 8.1 oficjalnie dostępny

Oprócz Android Oreo Go, czyli specjalnej edycji Androida 8 dla low-endowych smartfonów (z pamięcią RAM 1 GB RAM i mniejszą), Google rozpoczęło dziś wysyłanie pakietów aktualizacyjnych najnowszej wersji "zwykłego" Androida Oreo w wersji 8.1. Oto czego możemy spodziewać się po najnowszej wersji Oreo.
nokia 9 Smartfony

Nokia 9 pojawi się w styczniu

Fińska firma HMD Global, aktualny producent smartfonów marki Nokia, obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji 19 stycznia pokaże dwa nowe flagowce: bezramkową Nokię 9 i odświeżoną Nokię 8.
allview x4 soul vision test Smartfony

TEST: Allview X4 Soul Vision – smartfon z projektorem

Pikoprojektory w smartfonach nie są niczym nowym. Takie konstrukcje widzieliśmy już chociażby w Samsungu Galaxy Beam z 2012 roku. Posiadacze Motoroli z serii Z także mogą dokupić moduł Moto Mods do projekcji obrazu. Jak w porównaniui z nimi wypada smartfon Allview, który umożliwia wyświetlanie obrazu? Czy w dobie dużych telewizorów, laptopów i smartfonów z ekranami…
Smartfony

Ekran dookoła smartfonu w Samsungu?

W tym roku producenci ograniczali ramki. W przyszłym mogą je całkowicie wyeliminować, a w 2019 - stworzyć model z wyświetlaczem okalającym urządzenie. Podobne domysły snujemy w związku z bardzo ciekawym zgłoszeniem patentowym.