wersja niemiecka – Niemiecki „eNauczyciel”

Krótki test programu do nauki języków, tym razem języka niemieckiego

Program eTeacher 4.0 w wersji niemieckiej jest kolejną aplikacją do nauki języków obcych, opracowaną w krakowskiej firmie Nahlik Soft. Został on zapisany na płycie CD-ROM i uzupełniony – w stosunku do poprzedniej wersji – nagraniami dźwiękowymi, które towarzyszą większości ćwiczeń.

Solidny jak poprzednio – eTeacher po niemiecku solidność

Główne menu aplikacji zapewnia łatwy dostęp do wszystkich zadań, podręcznika gramatycznego, konfiguracji programu i systemu pomocy. Użytkownik ma możliwość wyboru trybu nauki na kilka różnych sposobów: według typu testu, według konkretnych zagadnień gramatycznych, słownictwa lub określonego poziomu zaawansowania. W każdej z tych opcji można ustalić tryb nauki, testu bądź edycji. W pierwszym przypadku uczeń poznaje nowe zagadnienia, w drugim – sprawdzane są jego umiejętności, a w trzecim – ma on możliwość tworzenia własnych ćwiczeń oraz modyfikowania już istniejących.

Specjalna opcja programu pozwala na dostosowanie intensywności nauki do stopnia trudności przerabianego materiału i indywidualnych zdolności językowych użytkownika. Przeznaczony dla osób początkujących i średnio zaawansowanych podręcznik gramatyki niemieckiej działa analogicznie jak system pomocy i zawiera wiele przykładów.

w skrócie
mamy to na chip-cd 1/98eTeacher 4.0 – wersja niemiecka
Liczba CD: 1
Język: polski
Wymagania: PC 386 lub lepszy, 4 MB RAM, napęd CD-ROM, karta graficzna SVGA, karta dźwiękowa, ok. 10 MB miejsca na dysku, Windows 3.1x lub 95
plusbogaty zestaw ćwiczeń
plusmożliwość rozbudowy programu
plusatrakcyjne ilustracje
minusmało czytelny podział ćwiczeń
Producent: Nahlik Soft, Kraków; tel./fax: (012) 266 93 52, e-mail: [email protected], http://www.ispid.com.pl/~nahlik
Cena: 98 zł

Polecenia menu, teksty w okienkach oraz komunikaty mogą być wyświetlane po polsku lub niemiecku – w zależności od wyboru odpowiedniej opcji. Wersja niemiecka jest zalecana dla osób chcących opanować tamtejszą terminologię komputerową. Zachęcający do nauki oraz odwiedzenia kraju naszych zachodnich sąsiadów jest również bogaty zestaw ilustracji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.