wersja niemiecka – Niemiecki „eNauczyciel”

Program eTeacher 4.0 w wersji niemieckiej jest kolejną aplikacją do nauki języków obcych, opracowaną w krakowskiej firmie Nahlik Soft. Został on zapisany na płycie CD-ROM i uzupełniony – w stosunku do poprzedniej wersji – nagraniami dźwiękowymi, które towarzyszą większości ćwiczeń.

Reklama
Solidny jak poprzednio – eTeacher po niemiecku solidność

Główne menu aplikacji zapewnia łatwy dostęp do wszystkich zadań, podręcznika gramatycznego, konfiguracji programu i systemu pomocy. Użytkownik ma możliwość wyboru trybu nauki na kilka różnych sposobów: według typu testu, według konkretnych zagadnień gramatycznych, słownictwa lub określonego poziomu zaawansowania. W każdej z tych opcji można ustalić tryb nauki, testu bądź edycji. W pierwszym przypadku uczeń poznaje nowe zagadnienia, w drugim – sprawdzane są jego umiejętności, a w trzecim – ma on możliwość tworzenia własnych ćwiczeń oraz modyfikowania już istniejących.

Specjalna opcja programu pozwala na dostosowanie intensywności nauki do stopnia trudności przerabianego materiału i indywidualnych zdolności językowych użytkownika. Przeznaczony dla osób początkujących i średnio zaawansowanych podręcznik gramatyki niemieckiej działa analogicznie jak system pomocy i zawiera wiele przykładów.

w skrócie
mamy to na chip-cd 1/98eTeacher 4.0 – wersja niemiecka
Liczba CD: 1
Język: polski
Wymagania: PC 386 lub lepszy, 4 MB RAM, napęd CD-ROM, karta graficzna SVGA, karta dźwiękowa, ok. 10 MB miejsca na dysku, Windows 3.1x lub 95
plus bogaty zestaw ćwiczeń
plus możliwość rozbudowy programu
plus atrakcyjne ilustracje
minus mało czytelny podział ćwiczeń
Producent: Nahlik Soft, Kraków; tel./fax: (012) 266 93 52, e-mail: [email protected], http://www.ispid.com.pl/~nahlik
Cena: 98 zł

Polecenia menu, teksty w okienkach oraz komunikaty mogą być wyświetlane po polsku lub niemiecku – w zależności od wyboru odpowiedniej opcji. Wersja niemiecka jest zalecana dla osób chcących opanować tamtejszą terminologię komputerową. Zachęcający do nauki oraz odwiedzenia kraju naszych zachodnich sąsiadów jest również bogaty zestaw ilustracji.