Renesans Bolka i Lolka

Na „Bolku i Lolku” wychowało się wielu z nas, ludzi już dorosłych. Teraz kolejne pokolenie dzieci ma okazję zaprzyjaźnić się z parą sympatycznych chłopców i przeżyć z nimi wspaniałe przygody. Firma AIDEM MEDIA przygotowała program edukacyjny dla najmłodszych pt. Bolek i Lolek – Pamiątki z Podróży. Krążek ten rozpoczyna serię programów dla dzieci z Bolkiem i Lolkiem.

W wirtualnym pokoju dzieci znajdą szufladę, w której będą przechowywane wszystkie przedmioty zdobyte przez malucha w trakcie zabawy. W tym samym pomieszczeniu aktywne elementy interfejsu po kliknięciu zachęcają do udziału w grach i zabawach.

Reklama
Kolorowy świat Bolka i Lolka: spotkanie z Bandytą może być niezwykle twórcze… bandyta

Głównym motywem przewijającym się przez cały program są kolorowe zdjęcia z różnych podróży Bolka i Lolka. „Fotek” jest kilkadziesiąt, a świetne rysunki i wspaniałe kolory zachęcą do zabawy każde dziecko. Mały użytkownik może sam namalować czy raczej pomalować portret wybranego bohatera. Warto zwrócić uwagę na przyjazne i dowcipne komentarze lektora, który uczy dzieci nazw kolorów, nazywa części ciała i garderoby. Postaci przedstawione na kolejnych obrazkach kolorowanki, zwracając się bezpośrednio do dziecka, opowiadają o miejscach odwiedzanych przez Bolka i Lolka.

w skrócie
mamy to na chip-cd 5/98Bolek i Lolek. Pamiątki z podróży
Liczba CD: 1
Język: polski
Wymagania: PC 486 DX 100, 8 MB RAM, napęd CD 2x, karta graficzna SVGA, Windows 95, ok. 63 MB na dysku
plus duży wybór kolorowanek, gier i zabaw
plus wspaniała grafika
plus możliwość wyboru stopnia trudności
Producent: Aidem Media, Gdańsk, tel./faks: (0-58) 348 75 49
e-mail: [email protected]
Dostarczył: Denver, Warszawa, faks: (0-22) 757 66 57
Cena: 89 zł

Na płycie znajduje się także kilkadziesiąt puzzli o różnym stopniu trudności. Czas spędzony z Bolkiem i Lolkiem nie będzie z pewnością dla dziecka stracony.