Dysan CRW-1622

Krótki test nagrywarki CD-RW

Na rynku pojawiają się kolejne modele nagrywarek CD-RW. Standard ten zgodnie z przewidywaniami rozpowszechnił się bardzo szybko i coraz rzadziej ukazują się nowe produkty bez możliwości wielokrotnego zapisu. Dysan CRW-1622 jest kolejnym z serii urządzeń przeznaczonych dla domowego użytkownika. Dzięki wykorzystaniu interfejsu ATAPI możliwe jest podłączenie nagrywarki do praktycznie dowolnego komputera klasy PC. Parametry wydajnościowe CRW-1622 nie odbiegają od normy. Podwójna prędkość zapisu (zarówno dla krążków CD-R, jak i CD-RW) oraz sześciokrotna przy odczycie stanowią dzisiaj niepisany standard. Bufor urządzenia ma pojemność 750 KB i choć powinien być nieco większy, do dużej części zadań wystarcza w zupełności. Ciekawostką w tej klasie urządzeń jest panel audio, który ułatwia przesłuchiwanie płyt z muzyką.

w skrócie
Dysan CRW-1622
Interfejs: ATAPI
Prędkość odczytu/zapisu: 6x/2x
Bufor danych: 750 KB
MTBF (Mean Time Between Failures): 100 000h
plusniska cena
pluswbudowany panel audio
pluswysoki współczynnik MTBF
minusnie najlepsza dokumentacja
Producent: Dysan, Wielka Brytania http://www.dysan.com/
Dostarczył: Ab, Wrocław, tel.: (0-71) 325 26 71, faks: 325 22 12
e-mail: [email protected],
http://www.ab.com.pl/
Cena: 1610 zł

Elementem, który odróżnia CRW-1622 od innych nagrywarek, jest oprogramowanie. Pakiet firmy NTI zawiera aplikacje pozwalające na proste i intuicyjne tworzenie własnych płyt (CD-Maker) oraz dokładnych kopii (CD-Copy).

Dysan CRW-1622 stanowi dobre rozwiązanie dla użytkownika w domu lub małym biurze. Za umiarkowaną cenę otrzymuje się zestaw w pełni gotowy do pracy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.