Przetestuj swojego peceta

Dzięki udostępnionym testom, każdy czytelnik magazynu może porównać swój komputer z innymi przetestowanymi w laboratorium CIHP-a

Od dzisiaj Twój komputer nie będzie już miał żadnych tajemnic. Nowy program testowy CHIPmark – zamieszczony na CHIP-CD 9/98 – mierzy dokładnie wydajność peceta i umożliwia porównanie jej z wynikami umieszczonymi w CHIP-ie. Na krążku znajdują się również narzędzia, za pomocą których można wykryć uszkodzenia oraz optymalnie dostroić konfigurację komputera.

Czy chcesz się dowiedzieć, ile naprawdę jest wart Twój komputer? A może przed zakupem nowego peceta wolisz się upewnić, czy dany model rzeczywiście ma takie możliwości, jakie zachwala jego producent?

Info
Internet:Komentarze i uwagi do tekstu można umieszczać w grupie dyskusyjnej #. Wszystkie opisane aplikacje znajdują się na CHIP-CD 9/98 w opcji CHIPLab głównego menu.

Kwestie te nie powinny już stanowić problemu, gdyż CHIP udostępnia przeznaczone do tego celu profesjonalne narzędzie. Opracowany w laboratorium CHIP-a program testowy CHIPmark E pozwala bowiem na rzetelne przetestowanie komputerów, procesorów i kart graficznych.Wystarczy sięgnąć po CHIP-CD i zainstalować oprogramowanie w swoim lub planowanym pececie, a już po chwili otrzymamy interesujące informacje.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.