Miliard wśrodę…

Choć Toto Lotek jest grą losową, nie wszyscy gracze zdają się wyłącznie na łut szczęścia i wybierają metodę chybił trafił. Firma Elpira Soft wykorzystała doświadczenia graczy wsparte obliczeniami matematycznymi do stworzenia programu pozwalającego zwiększyć szansę wygranej. SupStat umożliwia generowanie systemów (zbiorów liczb do skreślenia) przy zastosowaniu pięciu metod: pełnej, skróconej równomiernej, skróconej przypadkowej, pełnej gwarancyjnej […]

Choć Toto Lotek jest grą losową, nie wszyscy gracze zdają się wyłącznie na łut szczęścia i wybierają metodę chybił trafił. Firma Elpira Soft wykorzystała doświadczenia graczy wsparte obliczeniami matematycznymi do stworzenia programu pozwalającego zwiększyć szansę wygranej. SupStat umożliwia generowanie systemów (zbiorów liczb do skreślenia) przy zastosowaniu pięciu metod: pełnej, skróconej równomiernej, skróconej przypadkowej, pełnej gwarancyjnej i łańcuchowej. Testowanie systemu i obliczanie gwarancji pozwala ocenić jego skuteczność. Jest to bardzo istotne, ponieważ system ma wpływ na prawdopodobieństwo wygranej i koszt zawartych zakładów.

W bazie danych SupStata znajdują się wyniki 3487 losowań Dużego Lotkabaza supstata

Standardowo SupStat jest przygotowany do obsługi Dużego Lotka, Multi Lotka, Zakładów Specjalnych oraz Totalizatora Piłkarskiego. Parametry gry, takie jak maksymalna ilość liczb i skreśleń, mogą być modyfikowane. Zapobiega to łatwemu zdezaktualizowaniu się programu w przypadku, gdyby Totalizator Sportowy dokonał korekty w zasadach losowania lub zawierania zakładów. Nie ma natomiast możliwości zmiany ilości losowanych liczb. W sytuacji, gdyby było to konieczne, użytkownik ma do dyspozycji funkcję tworzenia nowej gry, dla której samodzielnie określa wszystkie parametry.

Dzięki wyposażeniu programu w bazę danych zawierającą wyniki losowań Dużego Lotka, Multi Lotka i Zakładów Specjalnych przy konstruowaniu systemu można posłużyć się jedenastoma rodzajami statystyk, np. częstotliwością występowania liczb, kolejnych dwójek lub dowolnych par.

w skrócie
mamy to na chip-cd 12/98SupStat 1.01
Wymagania: PC 486; 16 MB RAM; Windows 9x; ok. 4 MB na dysku
plusbudowanie systemów pięcioma metodami
plusmodyfikowalna baza danych
pluswydruk blankietów losowań
plusmożliwość modyfikowania parametrów gry
minussłaba dokumentacja
minusdrobne nieprawidłowości w funkcjonowaniu
Producent: Elpira Soft, Jaworzno, tel.: (0-35) 752 27 76, faks: 616 23 73, e-mail: [email protected], http://www.elpira.com.pl/
Cena: 150 zł

Zarówno systemy, statystyki, jak i blankiety gier dają się wydrukować, co zwalnia użytkownika od żmudnego wypełniania stosu kuponów. Co więcej, Sup-Stat dostarcza narzędzia do tworzenia wzorców blankietów.

Niestety, nie da się tak po prostu usiąść i zacząć korzystać z programu. Nie wszystkie ekrany są zrozumiałe na pierwszy rzut oka. Na początku użytkownik musi często sięgać do systemu Pomocy. W czasie testowania SupStat wykazał kilka nieprawidłowości w swoim funkcjonowaniu (np. nie pozwolił zmodyfikować i zapisać parametrów utworzonej gry), ale można oczekiwać, że ten obiecujący produkt zostanie doszlifowany.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.