Napędy CD-ROM

Krótki test 7 czytników płyt CD

Napędy CD-ROM – część I

minitest
Modellg crd-8360b
CRD-8360B
artec acd360
ACD-360
lg crd-8400b
CRD-8400B
creative infra 60 - cd4020eCD4020E
ProducentLG, Korea Płd.Artec, TajwanLG, Korea Płd.Creative Labs, Singapur
Serwis WWW:http://www.
lgservice.com/
http://www.ultima.
com.tw/
http://www.
lge.com/
http://www.
creative.com/
DostarczyłLG Electronics Polska WarszawaDatrontech Poland WarszawaLG Electronics  Polska WarszawaDatrontech Poland Warszawa
tel.(0-22) 606 14 50(0-22) 675 28 30(0-22) 606 14 50(0-22) 675 28 30
faks606 14 59675 55 19606 14 59675 55 19
e-mail:[email protected][email protected]
tech.com.pl
[email protected][email protected]
tech.com.pl
WWW:http://www.
lge.pl/
http://www.datron
tech.com.pl/
http://www.
lge.pl/
http://www.datron
tech.com.pl/
Cena [zł] (z VAT-em)215200250220
Gwarancja1 rok1 rok1 rok1 rok
Dane techniczne
Prędkość nominalna36x36x40x40x
InterfejsATAPIATAPIATAPIATAPI
Sposób podawania płytytackatackatackatacka
Bufor128128128256
ATAPI: maks. tryb (PIO/DMA)PIO4/UDMA33PIO4/UDMA33PIO4PIO4
Wyjścia dźwiękowe: analogowe/cyfrowe/słuchawkowe+/+/++/+/++/+/++/+/+
Wyniki testu
Szybkość (płyta tłoczona)3782371342154280
Szybkość (złoty CD-R)3768395341944326
Szybkość (zielony CD-R)3759391542034296
Szybkość (niebieski CD-R)3766394242064305
Szybkość (CD-RW)199217671985849
Czas dostępu (tłoczona)79867282
Czas dostępu (złoty CD-R)81787384
Czas dostępu (zielony CD-R)81787984
Czas dostępu (niebieski CD-R)82787486
Czas dostępu (CD-RW)959194346
Korekcja/powrót2762 /+1984 /+2690 /+856 /+
Poprawność korekcji100%100%100%100%
Wydajność566565603466
Wyposażenie17151522
Ergonomia6676
Dokumentacja8017
Możliwości177,6150,7182,5162,9
Możliwości / cena214,3184,7214,6195,8

Napędy CD-ROM – część II

minitest
Modeltoshiba xm-6402bXM-6402B asus cd-s360CD-S360 jamicon jcd 45aJCD-45A
ProducentToshiba, JaponiaAsus, TajwanJamicon, Tajwan
Serwis WWW:www.toshiba-
teg.com/
http://www.
asus.com.tw/
http://www.jami
con.com.tw/
DostarczyłAlstor WarszawaAb WrocławNorkom Katowice
tel.(0-22) 675 55 15(0-71) 324 05 00(0-32) 250 33 97
faks675 43 10324 05 29wewn. 38
e-mail:[email protected]
alstor.com.pl
[email protected]
com.pl
[email protected]
com.pl
WWW:http://www.
alstor.com.pl/
http://www.
ab.com.pl/
http://www.
norkom.com.pl/
Cena [zł] (z VAT-em)220215209
Gwarancja1 rok1 rok1 rok
Dane techniczne
Prędkość nominalna36x36x45x
InterfejsATAPIATAPIATAPI
Sposób podawania płytytackatackatacka
Bufor256128128
ATAPI: maks. tryb (PIO/DMA)PIO4/UDMA2PIO4PIO4
Wyjścia dźwiękowe: analogowe/cyfrowe/słuchawkowe+/+/++/+/++/+/+
Wyniki testu
Szybkość (płyta tłoczona)361342534350
Szybkość (złoty CD-R)363641715030
Szybkość (zielony CD-R)362042635050
Szybkość (niebieski CD-R)361042604332
Szybkość (CD-RW)161612501145
Czas dostępu (tłoczona)8068101
Czas dostępu (złoty CD-R)848280
Czas dostępu (zielony CD-R)877381
Czas dostępu (niebieski CD-R)897790
Czas dostępu (CD-RW)12292192
Korekcja/powrót2073 /+2558 /+1327 /+
Poprawność korekcji100%100%100%
Wydajność514585527
Wyposażenie161517
Ergonomia655
Dokumentacja665
Możliwości162,8171162
Możliwości / cena195,7206197
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.