Czwarte podejście

Windows NT 4.0 niestety nie jest doskonały. By go naprawić firma Microsoft udostępnia tzw. Service Pack-i, tym razem numer 4.

Czwarty Service Pack dla Windows NT to już nie tylko zestaw łat usuwających znane usterki. Zaaplikowanie go systemowi NT oznacza, że praktycznie wszystkie ważne pliki systemowe zostaną wymienione na nowe.

Przez kilka miesięcy przed premierą najnowszego Service Packa na grupach dyskusyjnych krążyły plotki o jego cudownych wręcz możliwościach. Mówiło się między innymi o wprowadzeniu długo oczekiwanego Direct-X 6.0 dla Windows NT i o pełnej obsłudze systemu plików FAT32. Od razu możemy powiedzieć, że większości tego rodzaju oczekiwań Service Pack 4 nie spełnia. Twórcy pakietu nie pomyśleli ani o miłośnikach gier, ani o użytkownikach, którzy chcieliby korzystać wyłącznie z systemu plików FAT32.

Info
Internet

Lista poprawek w SP4:http://support.microsoft.com/support/kb/articles/q150/7/34.asp
Angielski SP4:
http://www.microsoft.com/support/winnt/plsp4.htm
mamy to na chip-cd 1/99Polski SP4:http://www.microsoft.com/support/winnt/sp4_central_40.htm

mamy to na chip-cd 4/99 Na dołączonym do tego numeru CD-ROM-ie znajduje się SP4 w wersji polskiej, zaś anglojęzyczny SP4 znalazł się na CHIP-CD 1/99

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.