Kupon marzeń

Krótki test programu zwiększającego szansę wygrania głównej nagrody w totolotka

Chęć poprawy sytuacji materialnej, marzenia o miliardach oraz reklamy sprawiają, że gry losowe są coraz popularniejsze, a ich liczba ciągle rośnie. Ale jak wybrać kilka liczb, aby dobrowolny podatek od marzeń nie tylko się zwrócił, ale i przyniósł wielokrotny zysk? EureStat firmy Eureka Systems jest pakietem statystycznym, prezentującym różnorodne zestawienia wyników losowań Multilotka z wybranego okresu. Nawigację po programie zapewniają kolorowe przyciski przypominające nieco spłaszczone piłki do rugby. Oprócz nich w głównym oknie aplikacji dużo miejsca zarezerwowano na listę otwartych zestawień. Może być ich maksymalnie 7.

Zamiast menu nawigację po programie zapewniają kolorowe przyciski nawigacja dzieki przyciskom

Zestawienia są podzielone na dwie grupy. Pierwszą z nich stanowią opracowania czasu i częstości występowania liczb. Dostępne są informacje o całkowitej liczbie wystąpień danego numeru, średnie odstępy pomiędzy wystąpieniami oraz dokładne daty trafień i liczby losowań pomiędzy nimi oraz czas od ostatniego losowania, w którym numer był wybrany. Dodatkowo można prześledzić, w jakich seriach pojawiają się liczby.

Druga grupa zestawień to raporty dotyczące występowania grup numerów. Wśród nich dostępne są najczęściej występujące pary, a także trójki, czwórki i piątki. Możliwe jest również przeanalizowanie występowania liczb z przedziałów pogrupowanych w piątki i dziesiątki.

O ile stworzenie zestawień z pierwszej grupy nie sprawia większych kłopotów, o tyle zestawienia kombinatoryczne wymagają dobrego komputera i cierpliwości – czas przetwarzania danych może być długi. Nie da się zapisać tabel z wynikami analizy. Jednocześnie może być otwarte tylko jedno okno z wynikami najczęściej występujących trójek, czwórek lub piątek.

w skrócie
mamy to na chip-cd 6/99EureStat 1.0
okładka eurestatWymagania: PC Pentium, 8 MB RAM, Windows 9x ok. 5 MB na dysku
plusgenerowanie rozmaitych zestawień
plusmożliwość edycji bazy
plusdostępna w Internecie aktualna baza wyników losowań
minusbardzo długi czas przetwarzania danych
minusbrak możliwości zapisania wyników pracy
Producent: Eureka Systems, Katowice, tel.: (0-32) 253 07 07, faks: 253 02 20, e-mail: [email protected], http://www.eurevic.com.pl/
Cena: 85 zł

Należy dodać, że Multilotka wymyślili ludzie znający się na statystyce. I ustalili jego reguły tak, aby to gracze, a nie organizatorzy składali się na wygrane. Autor testu długo analizował otrzymane wyniki. Wybrał najbardziej prawdopodobne liczby, wypełnił kupon i… przegrał, co jednak wcale nie świadczy o niskiej jakości programu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.