Tegoroczne kółka dwa

Krótki test zgrabnego przewodnika tłumaczącego nieraz zawiłe pojęcia związane z rowerami znanymi jako "górale"

Lato to okres, w którym kierowcy samochodów stojących w korkach oraz pasażerowie komunikacji miejskiej marzą, by zmienić środek lokomocji na rower. To między innymi dla nich przeznaczony jest CD-ROM Rowery ’99 firmy Arco.

Aplikacja będąca katalogiem oferowanych w bieżącym roku rowerów zawiera informacje o około 1100 markowych modelach (czyli tych z górnej półki cenowej). Program adresowany jest raczej do osób, które mają sporą wiedzę o dwukołowcach, gdyż prezentuje wyłącznie „suche” dane – szczegółowe specyfikacje techniczne, pełnoekranowe zdjęcia oraz ceny (te ostatnie nie we wszystkich przypadkach).

w skrócie
rowery '99 - okładkaRowery ’99
Liczba CD: 1
Język: polski
Wymagania: PC Pentium, 16 MB RAM, napęd CD-ROM, Windows 9x/NT
Producent: Arco, Warszawa, tel. /faks: (0-22) 624 56 30, e-mail: [email protected], http://www.arco.com.pl/
Cena: 24 zł

Trochę szkoda, że autorzy po macoszemu potraktowali mniej „wtajemniczonych” w zawiłości sprzętowe rowerzystów. Warto byłoby wyjaśnić m.in. różnice w poszczególnych typach osprzętu, przedstawić, jakie nowości pojawiły się w tym sezonie czy dodać choćby najkrótszy opis do każdego bicykla. Niemniej aplikacja stanowi interesującą propozycję dla doświadczonych cyklistów, którzy mają zamiar kupić nowy sprzęt.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.