Ranking Top 10

Comiesięczna klasyfikacja części i urządzeń komputerowych

Zestawienie Top 10 zawiera listy najbardziej interesujących urządzeń, a zostało przygotowane w celu wyłonienia produktów oferujących największe możliwości lub charakteryzujących się najkorzystniejszym stosunkiem możliwości do ceny. Na dołączonej płycie CD-ROM znajduje się aplikacja pozwalająca na samodzielne określanie kryteriów oceny i tworzenie własnego zestawienia. Dynamiczny ranking Top 10 jest też dostępny w naszym serwisie internetowym.

Wyniki testów we wszystkich kategoriach zebrane są na dwóch listach. O kolejności urządzeń na pierwszej z nich – POWER – decyduje ogólna ocena możliwości (M). W rankingu ECONO (M/c) dodatkowo uwzględnia się ceny, dzięki czemu premiowane są produkty dobre i niedrogie. Ocenie poddaje się wszystkie produkty, które pojawiły się w laboratoryjnych testach. Z rankingu usuwane są modele wycofane ze sprzedaży. Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymują wyróżnienia.

Informacje dodatkowe
Dynamiczny ranking Top 10:http://topten.chip.pl/mamy to na chip-cd 8/99Na dołączonym do tego numeru CD-ROM-ie w dziale CHIPLab | Top10 znajduje się aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych zestawień Top 10 oraz poprawna tabela ECONO rankingu monitorów z numeru 7/99
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.