Centrum dowodzenia

Opis najnowszej aplikacji oprogramowania Windows Commander

Jednym z najlepszych następców słynnego Norton Commandera jest shareware’owy program autorstwa Christiana Ghislera – Windows Commander. Choć aplikacja ta znana jest już od dawna, nie wszyscy wiedzą, jak w pełni wykorzystać jej możliwości.

Spora grupa Czytelników zna zapewne Windows Commandera (patrz CHIP 10/98 oraz CHIP 9/99) doskonale. Są to głównie ci użytkownicy komputerów, dla których pierwszym menedżerem plików był Norton Commander. Ci zaś, którzy podczas pierwszych kontaktów z pecetem zetknęli się z Windows 95, często nie widzą potrzeby stosowania jakichkolwiek zamienników standardowego Eksploratora Windows (przegląd takich narzędzi opublikowaliśmy w numerze 2/99 CHIP-a). Warto dowiedzieć się, jak efektywniej wykorzystać Commandera (w jego najnowszej wersji 4.01) i co możemy zyskać, poznając jego możliwości.

Informacje w Internecie i na CHIP-CD
Strona Windows Commandera:http://www.ghisler.com/mamy to na chip-cd 12/99Na CHIP-CD w dziale CHIP-offline | Zastosowania | Windows Commander znajduje się omawiana aplikacja, wtyczka ułatwiająca katalogowanie dysków, zestaw dodatkowych ikon oraz program IrfanView
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.