Dyski twarde

Krótki test ośmiu dysków twardych
wyniki testu
ModelDeskstar 22GXP DJNA-372200Deskstar 25GP DJNA-351520Deskstar 25GP DJNA-352030Deskstar 25GP DJNA-352500Atlas IV 18.2WSLSpinPoint Voyager SV1296DSpinPoint Voyager SV2046DBarracuda ATA ST328040A
ProducentIBMIBMIBMIBMQuantumSamsungSamsungSeagate
http://www.www.ibm.com/
harddrive/
www.ibm.com/
harddrive/
www.ibm.com/
harddrive/
www.ibm.com/
harddrive/
www
.quantum.com/
www.sec
.co.kr/
www.sec
.co.kr/
www.sea-
gate.com/
DostarczyłTCH Components WarszawaTCH Components WarszawaTCH Components WarszawaTCH Components WarszawaNegocjator PoznańCadena Systems SwarzędzCadena Systems SwarzędzJtt Computer Wrocław
tel.:(0-22) 646 00 33(0-22) 646 00 33(0-22) 646 00 33(0-22) 646 00 33(0-61) 830 53 43(0-61) 817 30 22(0-61) 817 30 22(0-71) 347 58 00
faks:48 12 0648 12 0648 12 0648 12 06830 76 11817 30 50817 30 50347 58 05
e-mail:[email protected]
tch.com.pl
[email protected]
tch.com.pl
[email protected]
tch.com.pl
[email protected]
tch.com.pl
[email protected]
negocjator.com
[email protected]
cadena.com.pl
[email protected]
cadena.com.pl
[email protected]
jtt.wroc.pl
http://www.http://www
.tch.com.pl/
http://www
.tch.com.pl/
http://www
.tch.com.pl/
http://www
.tch.com.pl/
http://www
.negocjator.com/
http://www
.cadena.com.pl/
http://www
.cadena.com.pl/
http://www
.jtt.com.pl/
Cena [zł] (z VAT-em)160086012401600427070513501465
Gwarancja [miesiące]3636363660363636
Dane techniczne
ZłączeEIDEEIDEEIDEEIDESCSIEIDEEIDEEIDE
InterfejsUltra ATA/66Ultra ATA/66Ultra ATA/66Ultra ATA/66Ultra2-LVD/SEUltra ATA/66Ultra ATA/66Ultra ATA/66
Pojemność [MB]21 55614 66119 46924 40317 51612 32319 59527 196
Format [cale]3,53,53,53,53,53,53,53,5
Prędkość obrotowa [obr./min.]72005400540054007200540054007200
Bufor [KB]20482048204820482048512512512
Liczba cykli start/stop40 00040 00040 00040 00050 00050 00050 00050 000
Maks. transfer wewn. [Mbit/s]223,4195,6195,6195,6257,0200,0247,0323,0
Wyniki testu (dyski ATA/66 z kontrolerem Promise Ultra-66)
Odczyt średni [MB/s]14,9712,6112,6112,6618,2913,5416,4623,91
Odczyt minimalny [MB/s]11,219,409,409,4314,079,8812,2018,80
Odczyt maksymalny [MB/s]17,0914,8014,8114,8420,7315,0218,9926,89
Zapis średni [MB/s]14,4712,3312,3512,6815,1213,4014,2623,43
Zapis minimalny [MB/s]11,069,279,249,5911,399,8810,6619,47
Zapis maksymalny [MB/s]16,4214,4914,5114,9018,0714,9316,2826,07
Czas dostępu dla odczytu [ms]13,014,814,715,011,514,914,913,8
Czas dostępu dla zapisu [ms]15,119,219,619,412,916,415,78,5
Odczyt BURST [MB/s]58 20458 29358 29358 16059 56657 98355 86246 113
Obciążenie procesora [%]4,44,04,04,24,23,44,87,4
Czas wykonania aplikacji Access 4756535645716934
Wydajność164,4142,4144,4142,7182,2142,3151,3227,2
Możliwości (POWER)173,8 148,1 155,9 159,7 181,8 144,3 161,4 227,5
Możliwości/cena (ECONO)143,0 155,5 143,2 134,0 106,6 163,3 142,9 181,0
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.