Kolumbowie online

Internet zaczyna stawać się znaczącym medium w przekazywaniu i otrzymywaniu informacji

Po co kupować gazetę, skoro działa wiele informacyjnych serwisów online? Po co oglądać telewizyjne wiadomości, gdy w Internecie można bez trudu znaleźć informacje o wszystkich interesujących wydarzeniach? Czy rola tradycyjnych mediów jest zagrożona?

Internet jest najszybszym sposobem rozpowszechniania wiadomości, jaki człowiek dotąd wymyślił. Podczas gdy telefon umożliwiał wymianę informacji między dwojgiem ludzi, Sieć pozwala na natychmiastowy przekaz do setek milionów osób. Dziesiątki specjalistycznych serwisów informacyjnych, na życzenie dostarczających codziennej porcji informacji bezpośrednio do skrzynki e-mailowej, stanowią popularne źródło interesujących wiadomości bez tracenia czasu na szum informacyjny. Swoją potęgę Sieć wykazała zarówno przy okazji relacjonowania plotek z życia gwiazd, jak i bardziej doniosłych wydarzeń. W naszym kraju mieliśmy już zarówno relację na żywo z koncertu grupy Kult, jak i sieciową pogawędkę z wicepremierem.

Informacje w Internecie i na CHIP-CD
Ekspedycyjna Grupa Rowerowa Atlantis:http://www.atlantis.gliwice.pl/
Marek Kamiński:http://www.kaminski.pl/
The Origin Xpedition to the Source:http://www.origindiscoveries.com/
Rejs „Anticy”:http://www.antica.gdansk.pl/
The Race 2000:http://www.therace2000.org/mamy to na chip-cd 12/99Na CHIP-CD w dziale CHIP-offline | Magazyn | Internet jako medium znajduje się serwis o „Antice”
Na CHIP-CD w dziale CHIP-offline | Aktualności | Internet znajduje się serwis nt. wyprawy „Atlantis”
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.