Tytuł

Comiesięczna klasyfikacja części i urządzeń komputerowych

Ranking TOP 10

Zestawienie Top 10 zawiera listy najbardziej interesujących urządzeń, a zostało przygotowane w celu wyłonienia produktów oferujących największe możliwości lub charakteryzujących się najkorzystniejszym stosunkiem możliwości do ceny. Na dołączonej płycie CD-ROM znajduje się aplikacja pozwalająca na samodzielne określanie kryteriów oceny i utworzenie własnego rankingu.

Wyniki testów we wszystkich kategoriach zebrane są na dwóch listach. O kolejności urządzeń na pierwszej z nich – POWER – decyduje ogólna ocena możliwości (M). W rankingu ECONO (M/c) dodatkowo uwzględnia się ceny. Ocenie poddaje się wszystkie urządzenia, które pojawiły się w laboratoryjnych testach. Z rankingu usuwane są modele wycofane ze sprzedaży. Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymują wyróżnienia.

Informacje w Internecie i na CHIP-CD
Uwagi i komentarze do artykułu: #
Pytania techniczne do zagadnień poruszanych w tekście:#
Dynamiczny ranking Top 10:http://topten.chip.pl/mamy to na chip-cd 12/99Na dołączonym do tego numeru CD-ROM-ie w dziale CHIP-offline | Poradnik kupującego | Top 10 znajduje się aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych zestawień Top 10
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.