Dyski twarde

Krótki minitest ośmiu dysków twardych EIDE

Wyniki minitestu dysków twardych

wyniki testu
ModelPicobird 14 MPE3102ATDeskstar 34GXP DPTA-371360Deskstar 34GXP DPTA-372050Deskstar 34GXP DPTA-372730Deskstar 34GXP DPTA-373420Fireball CX 20.4ATSpinPoint Voyager SV0643DBarracuda ATA ST320430A
ProducentFujitsu, JaponiaIBM, USAIBM, USAIBM, USAIBM, USAQuantum, USASamsung, Korea Pd.Seagate, USA
http://www.fujitsu-
europe.com/
www.ibm
.com/hard
drive/
www.ibm
.com/hard
drive/
www.ibm
.com/hard
drive/
www.ibm
.com/hard
drive/
www.quan
tum.com/
www.sec
.co.kr/
www.sea
gate.com/
DostarczyłCalifornia Computer WarszawaTCH Components WarszawaTCH Components WarszawaTCH Components WarszawaTCH Components WarszawaNegocjator PoznańCadena Systems SwarzędzIncom Wrocław
tel.:(0-22) 668 02 00(0-22) 868 22 25(0-22) 868 22 25(0-22) 868 22 25(0-22) 868 22 25(0-61) 830 53 43(0-61) 817 30 22(0-71) 358 80 00
faks:668 02 40868 22 52868 22 52868 22 52868 22 52830 76 11817 30 5072 42 37
e-mail:[email protected]
fornia.pl
[email protected]
.com.pl
[email protected]
.com.pl
[email protected]
.com.pl
[email protected]
.com.pl
[email protected]
cjator.com
[email protected]
cadena
.com.pl
[email protected]
incom.pl
http://www.cali
fornia.pl/
www.tch
.com.pl/
www.tch
.com.pl/
www.tch
.com.pl/
www.tch
.com.pl/
www.nego
cjator.com/
www.cade
na.com.pl/
www.incom
.com.pl/
Cena [zł]720136015401760239012305701100
Gwarancja [miesiące]3636363636363636
Dane techniczne
ZłączeEIDEEIDEEIDEEIDEEIDEEIDEEIDEEIDE
InterfejsUltra ATA/66Ultra ATA/66Ultra ATA/66Ultra ATA/66Ultra ATA/66Ultra ATA/66Ultra ATA/66Ultra ATA/66
Pojemność [MB]976613 03719 57126 10632 63219 469615019 564
Format [cale]3,53,55,53,53,53,53,53,5
Prędkość obrotowa [obr./min]54007200720072007200540054007200
Bufor [KB]5122048204820482048512512512
Liczba cykli Start/Stop40 00040 00040 00040 00040 00040 00050 00050 000
Maks. transfer wewn. [Mbit/s]243,2284284284284241200323
Wyniki testu
Odczyt średni [MB/s]15,818,919,819,419,415,813,424,1
Odczyt minimalny [MB/s]12,514,615,615,315,412,29,819,5
Odczyt maksymalny [MB/s]19,022,022,322,222,218,414,926,8
Zapis średni [MB/s]15,819,519,919,618,715,813,223,8
Zapis minimalny [MB/s]12,515,615,915,214,612,29,819,4
Zapis maksymalny [MB/s]18,022,022,422,220,818,414,826,5
Czas dostępu dla odczytu [ms]15,913,613,213,813,414,715,613,4
Czas dostępu dla zapisu [ms]16,013,714,014,313,715,117,09,3
Odczyt BURST [MB/s]50,958,058,158,157,858,630,747,0
Obciążenie procesora [%]2,86,15,96,74,54,44,34,9
Czas wykonania aplikacji Access [s]7041383936395537
Wydajność154,8192,2200,4195,7201,3177,6141,6225,8
Możliwości (POWER)148,3 181,0 198,0 202,9 213,9 181,2 130,0 215,9
Możliwości/cena (ECONO)165,2 155,7 159,9 155,8 146,5 161,1 161,5 191,1
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.