Ludzie listy piszą

Na stronach CHIP-a powstało archiwum prezentujące pytania i odpowiedzi zadane listownie redaktorom CHIP-a

Codziennie do redakcji dociera kilkanaście listów (elektronicznych i tradycyjnych) od czytel-ników. Ich tematyka jest bardzo różna – niektórzy podsuwają ciekawe tematy artykułów, inni skarżą się na nierzetelnych sprzedawców, komentują zamieszczone w CHIP-ie teksty, opisane wydarzenia lub po prostu to, co aktualnie dzieje się na rynku komputerowym.

Niektóre z listów – te najciekawsze, poruszające tematy, które interesują i bulwersują najwięcej osób – publikujemy w rubryce Serwis-listy papierowego CHIP-a. Jego objętość jest jednak bardzo ograniczona i pozwala na zaprezentowanie jedynie bardzo niewielkiej części nadesłanej korespondencji. Odpowiedzi na większość listów wysyłamy tylko do ich autorów, choć niektóre poruszane tematy są na tyle ogólne, że interesują szerokie grono czytelników.

Od połowy stycznia pod adresem http://www.chip.pl/listy/ prezentujemy nadesłane listy oraz udzielone przez redakcję odpowiedzi. Internetowe Listy są nie tylko bardziej obszerne niż te drukowane w CHIP-ie, ale także znacznie aktualniejsze. W Sieci pojawiają się one kilka razy w tygodniu. Pozwolą one także zapoznać się z poruszanymi przez ich autorów tematami znacznie szerszemu gronu czytelników.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.