Pełnym gazem

Nowy Internet Explorer posiada wiele cennych mechanizmów - w artykule opisano jak je wykorzystać

Internet Explorer 5.0 pod wieloma względami przewyższa swego poprzednika. Część nowych funkcji jest od razu widoczna, jednak skorzystanie z niektórych innowacji wymaga odrobiny wiedzy i wysiłku.

Po zainstalowaniu Internet Explorera 5.0 trudno jest na pierwszy rzut oka dostrzec znaczące różnice w porównaniu z wersją 4. Dzieje się tak, ponieważ programiści Microsoftu pracujący nad najnowszą wersją przeglądarki skoncentrowali się głównie nad jej mechanizmami wewnętrznymi. Do najważniejszych priorytetów należały między innymi skrócenie czasu potrzebnego na wyświetlanie stron oraz obsługa nowego standardu wprowadzonego przez W3C – XML-a.

Oczywiście nie zapomniano też o tych, którzy w Internecie szukają przede wszystkim rozrywki. Wbudowany odtwarzacz radia internetowego pozwala słuchać muzyki bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania. Nowe funkcje pracy w trybie offline zmniejszają koszty połączenia z Internetem, formularze automatycznie się wypełniają, a napisana przez programistów od nowa funkcja wyszukiwania informacji odnajduje je szybciej i dokładniej. Wszyscy, którzy chcą wykorzystać nowe możliwości przeglądarki, mogą ją bezpłatnie pobrać z internetowego serwisu producenta lub z naszego serwera FTP (ftp://ftp.chip.pl/pub/IE/).

—-

Internet Radio Station Guide

: http://windowsmedia.microsoft.com/radio/Radio5.asp mamy to na chip-cd 2/2000

W dziale Internet | MS Internet Expolrer 5.0 – tipsy znajdują się filmy ilustrujące stosowanie niektórych porad opisanych w artykule.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.