Sztuka podglądania

Zestawienie kilkunastu programów graficznych do przeglądania plików multimedialnych

Dziesiątki zdjęć, rysunków, filmików, muzycznych żarcików czy wreszcie zwykłych piosenek – tak często wyglądają dyski twarde naszych komputerów. Jak się w tym nie pogubić, jak to wszystko przejrzeć i uporządkować? Jakimi programami?

Wydaje się, że nie tak dawne są czasy, gdy komputery PC straszyły czarnym ekranem z linią komend i koszmarnym popiskiwaniem wbudowanego głośniczka. O jakichkolwiek multimediach nie było wtedy jeszcze mowy – za sukces uznawano możliwość wyświetlenia na monitorze… okręgu. Jednak przez tych kilkanaście lat pecety przeszły już nie ewolucję, a prawdziwą rewolucję. Dziś te maszyny mamią grafiką w wysokiej rozdzielczości, często trójwymiarową, i takimż dźwiękiem, o którego jakości mówiło się swego czasu, że jest hi-fi. Mało tego – wszystko wskazuje na to, że to nie koniec multimedialnej ewolucji peceta.

—-

Internet – „Składnice” oprogramowania:
Softseek:
http://www.softseek.com/ Winfiles: http://www.winfiles.com/ mamy to na chip-cd 2/2000

W dziale

CHIP-Offline | Software | Przeglądarki plików multimedialnych

znajdują się wszystkie opisywane programy

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.