Znajdź sklep!

Tworząc serwis internetowy PC Market, chcieliśmy dać jego użytkownikom możliwość zapoznania się z cenami sprzętu komputerowego dostępnego w Polsce. Korzystając z naszego serwisu, można szybko odnaleźć sklepy, które oferują poszukiwany przez internautę produkt, i sprawdzić jego cenę. 18 października 1999, w dniu premiery serwisu, w jego bazie znajdowało się 30 cenników. Obecnie współpracujemy już z ponad 150 firmami. Strona prezentująca ich listę stała się bardzo długa. Utrudniało to jej przeglądanie i znacznie ograniczało efektywne korzystanie z możliwości serwisu.

Sprawdź, czy Twój ulubiony sklep już współpracuje z PCMarketem pcmarket

Od połowy grudnia użytkownicy mogą korzystać z mechanizmu pozwalającego na wygodne przeszukiwanie bazy firm zamieszczających u nas swoje cenniki. Dostępne są trzy kryteria wyszukiwania: nazwa sklepu, miasto oraz województwo. Istnieje możliwość dowolnego łączenia tych warunków, na przykład poprzez podanie fragmentu nazwy sklepu i wybranie jednego z województw. Po określeniu kryteriów wyszukiwania i naciśnięciu przycisku Szukaj wyświetlana jest lista firm, które odpowiadają podanym założeniom. Zawiera ona podstawowe dane teleadresowe każdego sklepu. Klikając nazwę jednego z nich, można przejść do strony zawierającej jego kompletną ofertę handlową, w tym również ceny zestawów komputerowych oraz dodatkowe o nim informacje. Odpowiednio operując kryteriami wyszukiwania można również stworzyć listę firm z obrębu jednego miasta, co pomoże zorientować się w cenach sprzętu komputerowego na rynku lokalnym.

—-

Korzystając z okazji, chcemy zaprosić do współpracy wszystkie sklepy, które nie zamieściły jeszcze swojej oferty w serwisie PC Market. Mamy nadzieję, że nasz serwis umożliwi szersze zaprezentowanie Państwa oferty, ułatwi dotarcie do nowych klientów oraz stanie się ważnym elementem w promocji każdej szanującej się firmy komputerowej. Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z Mateuszem Torbusem – [email protected], tel. (0-71) 373 44 75 wew. 130.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News