Nie podróbka

Kiedy kilka lat temu pojawił się program HomeSite, został uznany za produkt prawie idealny. Wniosek taki można wysnuć z tego, że nieomal wszystkie nowe tekstowe edytory HTML-a były jego mniej lub bardziej udanymi kopiami. CutePage 2.0 w pierwszej chwili przywodzi na myśl swojego konkurenta. Po chwili okazuje się, że jest inaczej. CutePage to edytor tekstowy, […]

Kiedy kilka lat temu pojawił się program HomeSite, został uznany za produkt prawie idealny. Wniosek taki można wysnuć z tego, że nieomal wszystkie nowe tekstowe edytory HTML-a były jego mniej lub bardziej udanymi kopiami. CutePage 2.0 w pierwszej chwili przywodzi na myśl swojego konkurenta. Po chwili okazuje się, że jest inaczej.

CutePage to edytor tekstowy, zawiera jednak wiele mechanizmów ułatwiających tworzenie stron WWW. Na przykład jeżeli umieścimy kursor we wnętrzu jakiegoś znacznika, w okienku zajmującym prawą stronę ekranu zostanie wyświetlona lista wszystkich możliwych do zastosowania atrybutów. Inne funkcje to: kolorowanie kodu, zakładki umożliwiające łatwe przemieszczanie się po treści strony oraz dość obszerna pomoc dotycząca HTML-a. CutePage zawiera też dziewięć gotowych skryptów realizujących efekty specjalne w DHTML-u.

Ważną nowością wersji 2.0 jest moduł zarządzania witrynami, umożliwiający przesyłanie dokumentów między naszym komputerem a serwerem WWW oraz wizualizację struktury witryny.

Producent: SourceTec
http://www.cutepage.com/
Rejestracja: addware
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.