Pecet w każdym pomieszczeniu

Opublikowana nakładem warszawskiej Komputerowej Oficyny Wydawniczej HELP książka popularyzuje ideę domowych sieci komputerowych. Na okładce technologię tę wydawca określa mianem "najwspanialszej", dzięki której "użytkownicy domowi będą mogli wykonywać swoje obowiązki zawodowe, bawić się i dać zajęcie dzieciom". Abstrahując od lansowania mody na pracę w domu, publikacja opisuje zagadnienia poruszane do tej pory jedynie w artykułach […]

Opublikowana nakładem warszawskiej Komputerowej Oficyny Wydawniczej HELP książka popularyzuje ideę domowych sieci komputerowych. Na okładce technologię tę wydawca określa mianem „najwspanialszej”, dzięki której „użytkownicy domowi będą mogli wykonywać swoje obowiązki zawodowe, bawić się i dać zajęcie dzieciom”.

Abstrahując od lansowania mody na pracę w domu, publikacja opisuje zagadnienia poruszane do tej pory jedynie w artykułach prasowych – budowę (od podstaw) domowych sieci komputerowych. Sieci domowe przeznaczone są dla średnio zaawansowanych użytkowników, którzy – jeśli się zdecydują na budowę własnej sieci – będą musieli zamienić się w „złotą rączkę”. Wymaga się bowiem od nich samodzielnej instalacji okablowania i montażu urządzeń, takich jak router, hub czy karta sieciowa.

Zadaniem prawie trzystustronicowego podręcznika z krążkiem CD jest między innymi doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do potrzeb oraz poprawnego skonfigurowania oprogramowania. Książkę wyposażono w krążek CD, na którym znajdują się programy antywirusowe, narzędzia sieciowe i inne.

Help, s. 284 [+CD-ROM]
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.