Proszę czekać, będzie transmisja

Od przeszło dwóch lat prędkość transmisji danych w modemach analogowych nie zmieniła się. Nowe modele pracują nadal z maksymalną szybkością 56 kbps, ale często są wyposażone w innowacyjne technologie i rozwiązania zwiększające ich możliwości. 3Com OfficeConnect 56K Business Modem automatycznie wybiera ostatni numer i nawiązuje ponownie komunikację w momencie przerwania połączenia. Urządzenie wyposażono w dwa […]

Od przeszło dwóch lat prędkość transmisji danych w modemach analogowych nie zmieniła się. Nowe modele pracują nadal z maksymalną szybkością 56 kbps, ale często są wyposażone w innowacyjne technologie i rozwiązania zwiększające ich możliwości. 3Com OfficeConnect 56K Business Modem automatycznie wybiera ostatni numer i nawiązuje ponownie komunikację w momencie przerwania połączenia. Urządzenie wyposażono w dwa porty – COM i USB, za pomocą których może się ono komunikować z komputerem. Mechanizmy testowania jakości łączy opracowane przez firmę 3Com i polepszona kompresja danych zgodna z protokołem V.42bis zwiększają prędkość przesyłania informacji. Compol II Comtel 56 Kurier

przystosowano do pracy zarówno na łączach komutowanych, jak i dzierżawionych (dwu- lub czterodrutowych). Atutem tego urządzenia jest wbudowany wyświetlacz LCD, znacznie poprawiający komfort pracy. Informuje on o wybieranym numerze, prędkości nawiązanego połączenia i aktywnych protokołach. Za pomocą czterech przycisków funkcyjnych można ręcznie skonfigurować modem lub przełączyć w tryb telefonu głośno mówiącego.

W modemie ZOOM 56K USB do komunikacji wykorzystano magistralę USB. Usprawnia to nie tylko proces instalacji, ale zapewnia również dużą mobilność. Kompatybilność z protokołami V.80 oraz H.324 umożliwia nawiązywanie połączeń wideokonferencyjnych. Zaletą modemu jest odporność na zakłócenia i szumy. GVC USB aby dzięki bardzo niskiej cenie uzyskał nalepszą ocenę ECONO wśród testowanej czwórki modemów. Wadą urządzenia jest brak programowalnej pamięci FlashROM pozwalającej na przeprowadzenie aktualizacji firmware’u.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.