Proszę czekać, będzie transmisja

Od przeszło dwóch lat prędkość transmisji danych w modemach analogowych nie zmieniła się. Nowe modele pracują nadal z maksymalną szybkością 56 kbps, ale często są wyposażone w innowacyjne technologie i rozwiązania zwiększające ich możliwości. 3Com OfficeConnect 56K Business Modem automatycznie wybiera ostatni numer i nawiązuje ponownie komunikację w momencie przerwania połączenia. Urządzenie wyposażono w dwa […]

Od przeszło dwóch lat prędkość transmisji danych w modemach analogowych nie zmieniła się. Nowe modele pracują nadal z maksymalną szybkością 56 kbps, ale często są wyposażone w innowacyjne technologie i rozwiązania zwiększające ich możliwości. 3Com OfficeConnect 56K Business Modem automatycznie wybiera ostatni numer i nawiązuje ponownie komunikację w momencie przerwania połączenia. Urządzenie wyposażono w dwa porty – COM i USB, za pomocą których może się ono komunikować z komputerem. Mechanizmy testowania jakości łączy opracowane przez firmę 3Com i polepszona kompresja danych zgodna z protokołem V.42bis zwiększają prędkość przesyłania informacji. Compol II Comtel 56 Kurier

przystosowano do pracy zarówno na łączach komutowanych, jak i dzierżawionych (dwu- lub czterodrutowych). Atutem tego urządzenia jest wbudowany wyświetlacz LCD, znacznie poprawiający komfort pracy. Informuje on o wybieranym numerze, prędkości nawiązanego połączenia i aktywnych protokołach. Za pomocą czterech przycisków funkcyjnych można ręcznie skonfigurować modem lub przełączyć w tryb telefonu głośno mówiącego.

W modemie ZOOM 56K USB do komunikacji wykorzystano magistralę USB. Usprawnia to nie tylko proces instalacji, ale zapewnia również dużą mobilność. Kompatybilność z protokołami V.80 oraz H.324 umożliwia nawiązywanie połączeń wideokonferencyjnych. Zaletą modemu jest odporność na zakłócenia i szumy. GVC USB aby dzięki bardzo niskiej cenie uzyskał nalepszą ocenę ECONO wśród testowanej czwórki modemów. Wadą urządzenia jest brak programowalnej pamięci FlashROM pozwalającej na przeprowadzenie aktualizacji firmware’u.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.