Ważny termin

Opisany na poprzedniej stronie Tiny Clock spełnia swoje zadanie dobrze, ale ma jedną wadę. Podnosząc alarm, nie wyświetla żadnej wiadomości - wyłącznie aktualny czas. Jeżeli nasz terminarz jest napięty, możemy nie przypomnieć sobie, co na daną chwilę zaplanowaliśmy. Aplikacją, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej zabieganych, jest ClockMan 95 Program umożliwia uruchamianie alarmów o zadanej porze […]

Opisany na poprzedniej stronie Tiny Clock spełnia swoje zadanie dobrze, ale ma jedną wadę. Podnosząc alarm, nie wyświetla żadnej wiadomości – wyłącznie aktualny czas. Jeżeli nasz terminarz jest napięty, możemy nie przypomnieć sobie, co na daną chwilę zaplanowaliśmy. Aplikacją, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej zabieganych, jest ClockMan 95 Program umożliwia uruchamianie alarmów o zadanej porze – jednorazowo lub w określonych odstępach. Efektem alarmu może być wyświetlenie komunikatu, poprawienie spóźniającego lub śpieszącego się zegara systemowego, a także uruchomienie programu lub specjalnego skryptu. Ta ostatnia opcja daje niesamowite możliwości, gdyż język, w którym są pisane skrypty, oferuje nie tylko konstrukcje warunkowe i pętle. Znajdują się w nim także funkcje internetowe, do obsługi serwerów WWW (pobierania na dysk dokumentów znajdujących się w Sieci), odczytywania poczty z kont POP3, komunikacji z serwerami FTP, grup dyskusyjnych, nawiązywania połączenia Dial-up i wielu innych zadań.

Program rezyduje w dwóch miejscach: w Polu systemowym oraz na górnym pasku okna aktualnie używanej aplikacji.

Producent: Graphical Dynamics
http://www.graphicaldynamics.com/
Rejestracja: 80 USD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.